muavin ne yapmaya çalışmış

gizlice mastürbasyon yaparken yanlışlıkla mı kıza zarar vermiş? Yoksa gerçekten kasıtlı olarak mı kızın yüzüne bulaştırmış? ikincisiyse bu işin sonucunu hiç mi düşünmedi?

bir de dünya basınına düştü mü?

mastürbasyonu kızın ense kökünde saklanarak yaptığını falan zannetmiyorum, o yüzden ikincisi diyorum.

kendisi sanıyorum insanlıktan nasibini almadığı gibi akıldan, mantıktan da nasibini almamış bir orospu çocuğu olduğu için böyle bir şey yaptı.
  • naberabi  (26.05.16 20:55:29)
Bu nasıl bir soru, sorunun anlamını cozemiyorum ki? Gizli masturbasyon ve kasıtlı masturbasyon yapmak ne demek? Bu soruyu ureten dusunce yapisini kavrayamiyorum ki. Kasitli neden boyle bir sey yapılsın? Bunun kasıtlı yapılması ne demek?

  • shadowcat  (26.05.16 21:00:51 ~ 21:01:37)
elinde bardak mı ne varmış. Sanırım kız uyuyor farketmiyor diye kıza bakarak mastürbasyonu bitirip bardağa boşalacaktı. Sonra da kimse farketmeyecekti ama sonunda istediği gibi yönlendiremedi.
Yazarken bile kusacak gibi oldum.

  • medievalman  (26.05.16 21:06:14)
Medievalman +1
evet elinde birşey oldugunu okumuştum bardak ya da dergi gazete türü birşeyler, sıçratmış heralde

  • Erensq06  (26.05.16 21:40:09)