Muavinin yaptığı olay aileye nasıl anlatılır?

Bu sabah kahvaltıda söylicektim, dilimin ucuna geldi, metro firmasına binmeyin dicektim...

muavinin yaptığını nasıl anlatıcamı bilemedim...

siz nasıl anlatır ve nasıl uyarırdınız?

Bilmiyorum anlatmali mi ama bizim evde konusulmadi. Herkes farkinda ama o konuya girilmedi. Bence mecbur kalmadikca pek girmesek mi? Zaten biliyorlardir.

  • allah yazdiysa bozsun  (26.05.16 20:39:45)
kızı taciz etmişler diyebilirsin. bence duymuşlardır zaten.

  • Sarix  (26.05.16 20:40:37)
muavin taciz etti de. en yüksek kaza oranı metroda falan de.

  • glamdr1ng  (26.05.16 20:43:11)
Bence bir şekilde söylenmeli, taciz çok geniş bir kelime, bu iğrençliği yapan sadece o firmanın çalışanı değil aynı zamanda bu ülkenin vatandaşı, yeri geldiğinde herhangi bir yerde karşılaşabileceğin bir mahluk.

  • notinhere  (26.05.16 20:45:43)
bugün aynı stresi ben de yaşadım ama o cümle nasıl kurulur bilemedim. belki "cinsel organını çıkarıp kıza sürtmüş" falan denebilir. illa boşaldığı ayrıntısına girilmeyebilir. konuşması bile iğrenç bir şey. şerefsiz herif.

  • nathanieltroy  (26.05.16 20:58:46)
metro turizmi kullanmayın desen yetmez mi?

  • cekilmis gayfe  (26.05.16 20:59:41)
@ cekilmis kayfe

neden diye sorarlarsa?
  • anonymice  (26.05.16 21:02:16)
çok kaza yapıyor dersin

  • cekilmis gayfe  (26.05.16 21:04:02)
Yolcu uyurken tecavüze teşebbüs etmiş başarılı olamamış dedim.

  • ThomasJefferson  (26.05.16 21:08:12)
Valla az önce bizim evde tvde haber gösteriliyodu ama tam anlaşılmadı gürültü vs.den. Ben de anlattım direk valla mastürbasyon yapmış adam dedim.

  • arockm  (26.05.16 21:13:36)
ben anlattım direk. işte feribottalarmış kız uyuyormuş muavin gelmiş mastürbasyon yapmış sonra yüzüne boşalmış dedim.
ne var ki bunda aileye anlatılmayacak? onun yaptığı ayıp yüzünden ben mi utanıcam..

  • sta  (26.05.16 22:05:56)
ben anneme direk söyledim:)

  • nothing in my way  (26.05.16 22:37:51)
ben de boşalmış dedim direkt. biz neden utanalım ki. aksine sesli sesli söylemek gerek ki herkes duysun.

  • ruhen hastayim ben  (26.05.16 22:49:15)
sabah taciz olayı yaşandı dedim ben

  • basond  (27.05.16 02:30:25)
Ben direkt söyledim aile içinde konuyu açmak için. Hatta amcam "Aman sus sus biliyorum." dediğinde ayrıntılarıyla anlattım ki o da zaten kızın kıyafetine bulaştığını düşünüyormuş. Kızın yüzünde 1 saat boyunca avukat-polis gelene kadar bekletildiğinden, etrafındakilerin "saçmalama muavin yapmaz öyle şey, sudur o su!!" deyip psikolojisine oynadığından falan haberi yokmuş.

İnsanlar sapıklık yaparken utanmıyor da biz böyle bir "cinsel saldırı"yı konuşmaktan mı utanacağız! Umarım Metro Turizm çöküşe geçer de diğer otobüs firmalarına da ders olur bu durum. Çalışanlarını işe alırken daha sık eleyip dokurlar, denetimden geçirirler.
  • chitosan  (27.05.16 08:58:33)