[]

pegasus'da cam kenarı veya koridor paralı mı? ücretsiz olmuyor mu?

online check-in e girdim. beni otomatik orta koltuğa koydu. koridor ve pencere yanları ücretli diyor. bunu ücretsiz alma durumu yok mudur? check-in'i online değil de havalimanından yapsam olmaz mı? bagajım yok.
 
Koltuk secimi parali karsiiim. Hatta sicmak da parali. Hersey parali. Turkiye'nin en genc havayolu sirketi pegasus'a hos geldiniz.


  • allah yazdiysa bozsun  (26.05.16 20:38:05) 
ya rastgele veriyor. online çekinle parasız cam kenarı/koridor gittiğimiz de oldu, birden fazla hem de.


  • olutaklidi  (26.05.16 20:41:10) 
check-in i onaylama. 2-3 saat sonra tekrar dene. cam kenarına attığı da oluyo.

havaalanında da yapabilirsin. yer varsa verirler muhtemelen.
  • spirit crusher  (26.05.16 20:41:21) 
havaalanında yaptır alırsın. onlayn çekine girme.


  • cekilmis gayfe  (26.05.16 21:00:29) 
online check'in yapınca seçilebilecek her yer ücretli.
pegasus hesabı varsa bir miktar para iadesi yapyıor. vergi filan.

onur air mesela, online checkin için para alıyor. orta morta fark etmiyor. en az 5 lira. bizzat kendin internet üzerinden başkasını yormadan yaptığın şey için para veriyosun. bankoda beleş. hem de cam kenarı filan da veriyor.
  • yoggi  (26.05.16 21:04:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.