Yurtdışındaki kardeşi spotify aile paketine nasıl üye yaparım?

Erkek arkadaşımla ben aile paketi kullanıyoruz. Kardeşimi de bu pakete ekleyeceğim ama yurtdışında yaşıyor o, bizim pakete üye yapmanin bir yolu var mı? Yurtdışında olması sorun mu? Onun yaşadığı yerde türkiye'nin 3 katından biraz daha fazla aylık ücret. Boşuna ödemesin diyorum. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Spotify kredi kartina bakiyor.

Ben de yurtdisinda yasiyorjm ama tc kredi kartim var. direkt trdeki ucret neyse onu cekiyor.

Burada yasayan arkadaslarla da family yaptik zaten biz. Ekleyebilirsin yani.
  • kuehles blondes  (26.05.16 14:39:38)
türkiyede kullandığım paketi aylarca yurt dışında kullandım, herhangi bir sıkıntı çıkmadı. o da sizin ailenizden sonuçta, sıkıntı çıkarmaz ayrı ülkelerde olmanız.

  • fakyoras  (26.05.16 14:40:20)
Ama Spotify'ı ben ona turkiye'de yükledim tatile geldiğinde. Geri dönünce 1 hafta sonra kapanmıştı, başka ülkede diye. O yüzden merak ettim.

  • fraise  (26.05.16 14:42:13)
Kendi ulkesinde spotify var mi?
Ben hindistana gittigimde olmustu. Orada yoktu spotify, bi sure sonra kapanmisti.

  • kuehles blondes  (26.05.16 14:48:12)
Ha bir de premiumda o fark olmuyor bildigim kadariyla.

  • kuehles blondes  (26.05.16 14:49:12)
İsviçre'de kardeşim. Dolayısıyla var. Ben de her gittiğimde kullanıyorum gerçi öyle bakınca.

  • fraise  (26.05.16 14:52:49)