sizce bu gerçek midir?

(bkz: uyuyan yolcunun suratına boşalan metro muavini)

bu ülkede gerçi her şey olabiliyor ama.

ne ceza alır?

okudum buraya aynı duyuruyu açmayı düşündüm ama gerçek değil bence.
Fakat içinde hep bir acaba olabiliyor sayko insanlarız.

  • basond  (25.05.16 15:09:50)
açık hava tımarhanesi yemin ediyorum.

  • passion rules the game  (25.05.16 15:10:18)
gerçek olduğuna %100 eminim.

  • uuth  (25.05.16 15:14:55)
Okuyunca ben de inanamadım ama gerçek çıkarsa hiç sasirmayacagim.

  • fraise  (25.05.16 15:15:44)
gerçek olmadığına inanmak istiyorum. hikayenin en eksik noktası muavinin eline pipisini koparıp vermesi gereken yürekli yolcu.
gerçekse de şaşırmam gerçi, artık üzülemiyorum bile.

  • evde liyakat kalmamis  (25.05.16 15:16:31)
askere giden erkekler, bunun gerçek olduğuna adı gibi emindir. ben de dahil. kesin gerçektir.

  • hakim oynayin dedi  (25.05.16 15:18:04)
bence gercek olma payi cok yuksek. erkekler etrafinizda illa en garip sekilde masturbasyon yapan, ya da tacizini anlatan bir erkek arkadasiniz olmusur elbet, bunlarla karsilastirdiginizda bu muavinin yaptigi da pek olasi geliyor.

yalniz yuzunde sperm durmasi bana garip geldi, o sperm oradan akar gider; akmayan kismi da kurur ve kurumus uhu gibi kaskati olur. onu bir peceteyle silseler bile ondan analiz yapilabilirdi.
  • scars dont fade  (25.05.16 15:19:13 ~ 15:20:44)
gerçek olamayacak kadar kötü bir durum ama öyle bir ülke haline geldik ki olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyoruz.
bir insan durduk yerde böyle bir şey yazmaz. karalama kampanyasından öte bir şey bu. sefer numarası, saati falan vermiş sonuçta.

  • mit dir stehen die sekunden  (25.05.16 15:21:42)
inanmıyorum, fantezi gibi kurgu gibi geliyor. ha olabilir mi, kesinlikle olabilir. ben sadece bu hikayeye, anlatış tarzına inanmıyorum.

bir insan sevgilisine yapılan cinsel saldırıyı böyle mi anlatır? yüzüne boşalmak vs vs olaydaki diğer ayrıntılardaki soğukluk bana inandırıcı gelmedi.
  • dahili meddah  (25.05.16 15:24:03)
spermin hemen akması için çok uzun süre mastürbasyon yapılmaması gerekir. çok basınçlı bir dışavurum olur ve akar. ama bu kısa sürer. çok kısa sürede yavaşlar ve olduğu yerde kalır.

  • hakim oynayin dedi  (25.05.16 15:24:16 ~ 15:25:22)
adam fotoğraf dahi atmış, gerçek diye düşünüyorum.

  • ripolip  (25.05.16 15:25:38)
arkadaşlar, hiç muavin arkadaşınız olmamış. bu insanların bir çoğunun kadın yolcular üzerinde öyle fantezileri, öyle uydurma hikayeleri var ki aklınız almaz. hasbelkader bir iki tane dinlemek durumunda kalmıştım. bu yüzden böyle bir entry yazılmadan önce de böyle bir şey yaşanabilir mi diye sorsalar kesinlikle yaşanır, yaparlar, potansiyelleri çok yüksek derdim.

  • uuth  (25.05.16 15:26:52 ~ 15:27:33)
Hurriyet'e de haber olmuş. Kızın arkadaşı konuşmuş. Soruşturma filan açıldığı, inceleme yapıldığı doğruymuş yani.

Ne hale geldik, artık otobüse de binmeyelim.
  • fraise  (25.05.16 15:27:09)
Fotoğraflar gerçek olduğunu düşündürtüyor bana.

  • aychovsky  (25.05.16 15:27:57)
Gerçek olabilecek kadar absürt ve iğrenç (Türkiye'de).

  • battal gemalmaz  (25.05.16 15:30:25)
böyle bir şey uydurma olsa, metro turizm adamın aklını alır. hemen yalanlanır ve dava açılır. böyle bir şey olmadığına göre doğrudur. ne ceza alacağını bilmem ama alması gereken hapis cezası ve metro turizm tarafından ödenecek maddi tazminat söz konusu olmalı.

meli malılarla olmuyor bu işler bu ülkede malesef.
  • patiska  (25.05.16 15:36:57)
Çok ekstrem gibi gelse de, ördeğe, tavuğa tecavüz edenler bunu da yapar diye düşünüyorum.

Geçen sene iett durağında oturmuş otobüs bekliyordum, birkaç kişi daha vardı, gündüz vakti, öğleden sonra. yan tarafımda bir hareketlilik hissettim, baktığımda bir adam yerlere patır patır spermlerini döküyordu. Bana veya duraktaki başka kadınlara, belki de gördüğü bir kedi köpeğe bakarak herkesin içinde 31 çekmiş ve yere boşalmıştı.
Benimle birlikte adamı fark edenlerle birlikte "ay deli galiba" diye korktuk ve uzaklaştık. belki deliydi, belki değildi. ama kimse bir şey yapamadı o adama.
  • peggy  (25.05.16 15:41:29)
  • kimlanbu  (25.05.16 15:48:00)
mağdur arkadaş adına çok üzüldüm ama çok komik bi durum lan :DDD

Albayın kızını siken er hikayesi kadar fantastik.

edit : komik bulmama atarlananlar olmuş. Öncelikle mağdur adına üzüldüğümü söyledim onun için eminim travmatik bir olaydır. Ama dışarıdan bakınca olay komik arkadaş dürüst olun azcık.Ülkede bu zihniyette insanların olması komik bunlarla beraber yaşamamız komik.

Banyoda duş alırken yanlışlıkla ayağı kayıp makatına süpürge sapı girip ölen adamın hikayesi de mağdur açısından trajik ama birilerine anlatırken ben komik buluyorum çünkü kolay kolay yaşanmayacak bir olay ve komik.
  • Nox  (25.05.16 15:52:46 ~ 26.05.16 10:55:45)
gerçek olmadığına dair en ufak bir şüphem yok. etraf sapık kaynıyor kesin gerçektir.

  • sta  (25.05.16 16:00:55)
he siz komik bulun bunları. yarın öbürgün sizin de yüzünüze boşalırlar, sıçıp, işerlerse "abi çok komik ya bidaa yapsana" dersiniz.

  • mit dir stehen die sekunden  (25.05.16 16:01:41 ~ 16:02:22)
Bu olayi komik bulan, fanteziye bak tarzinda yorumlar yapanlar olduguna gore gercek olmamasi icin de bir sebep yok. Firma da dogrulamis zaten.

  • aquarium  (25.05.16 16:06:06)
ah bu ülke ve insanlarımız. çok şey yazmak istiyorum ama ne yazsam gg.

  • Polaroid  (25.05.16 16:10:05)
cinsel taciz bu komik değil bence hani sevgilin baban seni yanlış anlasa falan öyle bir durum olsa komik olabilir ama bu durum vahim.
Firma doğruladı ise gerçek gibi görünüyor vay bana vaylar bana cinayet sebebidir.

  • basond  (25.05.16 16:10:19)
toplam nüfusu %99 Müslüman olan bir ülkede gerçekleşmiştir.

  • sivil admin  (25.05.16 16:20:07)
Tck nın Madde 102 'Cinsel davranışlarla bir kimsenin vücut dokunulmazlığını ihlâl eden kişi, mağdurun şikâyeti üzerine, beş yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Cinsel davranışın sarkıntılık düzeyinde kalması hâlinde iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası verilir'

vucut dokunuzlmazlığını ihlal var. mağdurun psikolojisi üzerine etkilerinide düşünürsek iyi hal uygulansa bile en iyi ihtimal 7 yıl gibi bir ceza alacaktır.

serbest bırakılması demek beraat etti demek değildir. tutuklu yargılama çoğu zaman yapılan bir uygulama değildir. daha sonra savcı tarafından idaname düzenlenince sulh ceza hakimliğince tekrardan tutuklama talebi istenecektir sulh ceza hakimliğide adli kontrol yada tutuklama yapabilir ama bu olayda büyük ihtimal adli kontrol verilir ağır cezaya davası açılır mahkeme sonuçlanınca yakalaması çıkarılır bir yerde illaki yakalanır tutuklanır ceza evine alınır.
  • denklemci  (25.05.16 16:39:55 ~ 16:43:02)