aniden gelen hüzün

sabahtan beri iyiydim bugün 10 gibi eve geldim. iki saattir resmen hiçbir şey yapasım yok. o kadar mutsuzum ki şuan ve hiçbir şey olmadı bir anda geldi bu duygu durumu. şunu bile 20 dakikada yazdım. iki satır yazarken bile sıkıldım. muhtemelen bu çoğu insana da oluyor. neden böyle olur ki?

bir de bazen çok yalnız hissediyorum.en son ilişkimin üstünden bir yıla yakın zaman geçti. arada bir iki takılmaca olsa da harbiden sevdiğim biriyle sarılarak uyanmayı özledim galiba. ne zaman tekrar başıma gelir ki böyle bir şey sizce bir daha hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum.

Duygular coşar öyle arada. Mudahale etme, seyret :) Herkese oluyor.

  • damdanakan  (25.05.16 00:12:21)
Olur öyle.

  • gadlemler  (25.05.16 00:12:59)
korkma yalniz degilsin bir bucuk yil oldu ayrilali benim de hayatima birileri girdi cikti ama hala ne sevilecekmisim ne de sevebilecekmisim gibi geliyor her sey cok bos

  • lithu  (25.05.16 00:13:17)
Yat uyu bence. Durdukca dusuneceksin, dusundukce kafana takacaksin vs vs. En iyisi yat uyu. Yarin yeni bir gune uyanacaksin bunu dusun. Is, guc, kosusturmaca derken gecip gidecek. Boslukta kalinca oluyor bana da genelde.

  • yuzır  (25.05.16 00:13:24)
depresif belirtiler bunlar

  • cekilmis gayfe  (25.05.16 00:17:04)
Bu da gelir bu da geçer takma kafana.

  • Lim5  (25.05.16 00:20:26)
Nasil gecer bilmiyorum ama yalniz degilsin

  • turuncu sufle  (25.05.16 00:38:17)
hopp+1

ayni ben
  • mza  (25.05.16 00:40:16)
@gadlemler

Hosgeldin ayrıca. Kaç yıl oldu yeni gördüm seni daha. Eski gadlemler :))
  • mza  (25.05.16 00:41:16)
çık dolaş biraz. ya da koş. samimi olduğun bir arkadaşını da al yanına, yürüyün/koşun bir müddet. çok iyi geliyor böyle yapınca. yorgunsan da yat uyu +1.

  • murakami  (25.05.16 00:43:46)
Ben de aksine bugün çok iyiyim. Herkes mutsuz tarzınızı çürüttüm mu? Curuttuysem yatayim :p

Duyguların nereden gelip nereye gideceğini kestiremiyorsun işte. Yapacağın en mantıklı şey seline kapılmamak. Onlar bu köşede eylessin, sen arada bak napiyolar, ustlerini başlarını kirletiyolar mi diye. "Ben niye mutsuzum lan, çok saçma!!! Acilinden mutlu olmam lazım" telaşı kimseye bi fayda sağlamamış. Mutlusun ya da mutsuzsun işte, hepsi doğal, hepsi illüzyon.
  • damdanakan  (25.05.16 00:49:32)
Tarzınızı= tezinizi

  • damdanakan  (25.05.16 00:49:58)