[]

kot ve chino altına giyilecek günlük ayakkabı, adam gibi ayakkabı yok !!

seneler önce adidas'ın country modelini almıştım. çok güzeldi. dışı deri. dayanıklıydı. ahan da şu:

image.rakuten.co.jp

şimdi böyle dayanıklı ve kullanışlı ayakkabı hiç bulamıyorum.

dışı süet olan ayakkabılar hemen kirleniyor. iğrenç duruyor kirlendikten sonra. dışı fileli olanlar da yağmur çiselese çorap ıslatan cinsten.

piyasadaki ayakkabıların çoğu da sanki hepimiz nba oyuncusuymuşuz gibi uzun boğazlı, rengarek.

var mıdır şöyle tavsiye edeceğiniz ayakkabı? yalnız o parayla öküz alınır cinsten olmasın lütfen.

 
  • yons  (24.05.16 10:48:52) 
@yons

allahtan google'a "ayakkabı" yazıp da linkini vermemişin.
  • mr.goodcat  (24.05.16 11:36:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.