İletişimciyiz.com üyeliğimi silmiyor, nereye şikayet etsem?

kaç defa yazdım, mesaj yolladım, sildim ama hala google aramalarında adım çıkıyor.

ulaşılacak adres ve telefonları da yok.

yardımcı olabilecek olan var mı?

ille de sildirmek istiyorum. nereye şikayet edicem?

google'da aratınca adının çıkması onların hesabını silip silmemesiyle ilgili değil. silseler dahi adın çıkacaktır. google internetteki herşeyi indexliyor. onu ordan kaldırman için google'da tanıdığının olması gerekir :)

cevabımı iki alttaki linkedin soruna da cevap olarak alabilirsin.
  • mr.goodcat  (23.05.16 22:15:39)
google'da bir tanidigin olmasina gerek yok. oradaki uyeligin sana ait oldugunu bir sekilde ispatlarsan, google arama indeksinden cikartiyor. daha dogrusu, bu bilginin google siteyi indekslerken gozukmemesi icin site sahibine uyarida bulunuyor, site sahibi de o bilgiyi silmeyi tercih ediyor. yok eger sitede silinmis olmasina ragmen google'da gozukuyorsa da , yine google bu aram sonucunu kaldirabilir. biraz google larsaniz ilgili google sayfalari karsiniza cikacaktir.

  • scars dont fade  (23.05.16 22:27:49)
Aa bu iletisimciyiz.com bana da dert olmuştu baya. Seninle aynı şikayetten iletişime geçmiştim zamanında ama işe yaramamıştı, unutup gitmişim yıllar oldu.

  • halusinojen  (23.05.16 23:25:41)
@mr.googcat,

silmedikleri kesin. sitede giriş yapabiliyorum zira.

ayrıca, google bir indekslediğini ömür boyu aramalarda göstermiyor.
Silinen şeyler bir süre sonra google'da da çıkmıyor.
  • gijilti  (24.05.16 20:37:13)