aramayan sormayan sevgili

Ben aramadığım zaman asla beni aramayan, sürekli yoğunum, hastayım gibi bahaneler öne süren ve görüşme aralığı epeeyce açan sevgiliden ayrılmalı değil mi?

işleri de yoğun değil zaten özgür takılıyor. ve de ne zaman whatsapp'a girsem online.(ben kadin, o erkek. ben 26 o 36.)

Ayrıl.

  • sherlockun kizi  (23.05.16 21:38:20)
Gerçekten siz aramayınca aramıyor mu yoksa siz 5 ararken o 2 mi arıyor?
Epeyce açılan görüşme aralığı nedir mesela?

  • dijalli  (23.05.16 21:40:40)
ayrıl net.

  • Lola90  (23.05.16 21:41:15)
gerçekten aramıyor, çok kötü hissediyorum artık. 3 hafta oldu görüşmeyeli. boynuzu yiyorum galiba?

  • ferdinand griffonn  (23.05.16 21:43:56)
biz de arayıp soracak insan arıyoruz. milletteki bolluğa bak.

ben olsam önce "bu durumdan rahatsızım. böyle mi devam edecek?" diye sorardım.
  • alperz  (23.05.16 21:44:01)
Boyle insanlarla nasil sevgili oluyorsunuz anlamiyorum yahu, cok enteresan gercekten.

  • kint  (23.05.16 21:50:22)
bence bir süre de siz aramayın. yani onu, ona yansıtın. en azından ayrılacak olsanız bile öncesinde bunu bir gözlemlemiş olursunuz. ondan sonra ayrılın.

  • matrix  (23.05.16 22:05:54)
3 hafta normal degil gibi pek

  • ben de  (23.05.16 22:06:18)
kint +1
bence sormaya bile gerek yok her şey ortada

  • sanguine mcqaer  (23.05.16 22:53:21)
Yansıtmayla aynısını yapmakla falan uğraşma, tecrübelerimden biliyorum bu genişlikte bi insan asla senin imada bulunduğunu anlamaz, gerizekalı çünkü.
Al karşına konuş, şunlar şunlar düzelecek, yoksa ben yokum de. Hatta süre ver, bu süreyi kafanda belirleyebilirsin ya da ona da söyleyebilirsin sana kalmış.
Düzelmediğinde bas tekmeyi.
Sonra ağlayarak ayağına gelicek, inanma.
Amacı ne mi? İnan ben de bilmiyorum. Pisliğinde boğulsun b*k kafalı g*th.
  • megalomaniac  (23.05.16 23:09:21)
@kint haklısın ama baştan beri böyle olsaydı zaten ilişki hiç başlamazdı diye düşünüyorum.
32-37 yaş arası erkeklerde bu aralar böyle bi salgın var sanırım.

  • megalomaniac  (23.05.16 23:12:08)
ayrıldığım sevgilimle çıkıyorsun sandım :P
ayrıldım, huzur buldum. tavsiye olunur.

edit: tafsilat için eski bi duyurum vardı, ona bakabilirsin.
  • manuel mandalina  (23.05.16 23:16:33 ~ 23:17:49)
direk ayrıl

  • basond  (24.05.16 09:43:25)
Bir benzerini yaşamıştım yaş ve arama sıklığı anlamında.

Kesin ve net diyorum ki ayrıl. Ama efsanevi bir şekilde ayrıl derim.
  • mza  (24.05.16 10:00:50)
NEXT===>>>>

  • bay b  (24.05.16 10:02:42)
arama konusunda şöyle bir şey var. kişiye ne hissettiğiniz ve size ne hissettirdiği. şahsen bir önceki kız arkadaşımla her gün telefonlaşmak beni boğuyor idi. ama sonra bunun nedeninin "bana bir şey katmadığı" olduğunu farketmem oldu. yani onun için sadece bir etiket idim. "eş adayı" anlamında. hani böyle "kocacım, herşeyi bilir ihi" algısında olanlar vardır ya o hesap. zaten sevdiğimi de hiç anlayamadım ve uzatmadan bitirmiştim. ilişkide ne siz ne de sevgiliniz sizden ileri ya da geri olmamalı. birbirine bir şeyler katabilmeli. yani yan yana yürüme hissini duymak baş şart bence. bu arama/aranma şeysini de bu etkiliyor. kendimi hep telefon özürlüsü biri olarak bildim. öyle anlattım herkese. ama kendim bile dumur oldum ki son kız arkadaşımla saatlerce konuştuğumu, telefondaki o konuşma sürelerini görüp şaşırıyordum hep. öyle işte..

  • matrix  (24.05.16 15:21:43)
aldatmaya başla bence. sonra tekrar konuşma zahmetine girerse seninle ayrıldığını söylersin. ya da söylemezsin. kesinlikle hayatında biri yokmuş gibi davranmaya başla. sonrasında adamın ne kadar kaypaklaşabildiğini düşündüm, bu yöntemle egon daha az zarar görür,sinirin daha az bozulur bence xd

  • snape i başından beri tanırım  (25.05.16 00:59:42)
aldat diye tavsiye olur mu yahu?

kendimden yola çıkarak konuşayım, benim de genelde insanları arayıp sorma adetim pek yoktur. sürekli birileriyle konuşuyor olmak yoruyor çünkü. ama bu kimseyi sevmediğim anlamına gelmez. yaradılış, yapıdan dolayı böyle olabilir bir insan.

ha biz erkek milletine güven olmuyor. bir de o yaşlar sıkıntılı yaşlar bildiğim kadarıyla. mutsuzsan ve güvenemiyorsan ne düşündüğünü söyle direkt olarak. arayıp sormayacaksan bir daha hiç arama de. baktın gene kem küm cevap veriyor bitir gitsin.
  • ravenclaw  (29.05.16 03:53:08)