cs:go esea

arkadaşlar selam,

cs go, esea kullananlara sorum: ekşide yazmış arkadaşın biri türkiye serverı var diye. kendi sitesinde göremedim. güncel mi bu bilgi?

bir de, orta düzey, belki de başlangıç düzey birine önerir misiniz esea'yı, hilesiz oyun için?

türkiye serverı hakkında çok bilgim yok fakat, oynayacağın tipler türk olacka. gerek yok yani öyle bir heyecan yaşamaya bence. kalite ortada çünkü malum. zaten 50-60 ms ile oynuyorum ben normal eu serverlarda, yeterli bence.

başlangıç düzeyindeki bir insana esea yı kesinlikle önermem. LE-LEM seviyesine geldiğinde deneyebilirsin, hadi DMG belki ucundan iş yapar belki. adamlar çok iyi çünkü. GE ve Supremeler oynuyoru esea da genelde. ha hileye dayanamıyorum dersen git oyna tabi de, keyif almayacağını garanti edebilirim. DMG olark ben keyif alamıyordum çünkü, adamlar başka boyutta.
  • liriamer  (23.05.16 20:42:03)
türkiye serverı var evet ama sen seçip orası için queue yapamıyorsun. ancak o an denk gelip türkler çoğunlukta olacak kı sistem en yakın server olarak türkiye'yi seçecek. bana daha 1 kere bile denk gelmedi mesela. ne sikime açtılar bilemiyorum.

ha onun dışında liriamer'e katılıyorum. öyle bir seçme olsa bile seçmezdim ben olsam. 10 tane türkle oyun oynanmaz. psikolojimizi sokakta bulmadık.
  • xenophobe  (23.05.16 21:25:29)