Tiyatro da oynamak istiyorum

Merhaba arkadaşlar,

Tiyatro da bir oyun da rol almak istiyorum. ametör düzeyde kendime bir uğraşım olsun hem de kendimi bu alanda yavaş yavaş geliştireyim.. amacım bu duyguyu deneyimlemek keyif alabilmek. yıllar önce lise de bir kaç oyunda oynamıştım . tavsiyeniz var mıdır nasıl bu işlere girilir çok uğraştırır mı beni? Yaşadığım yer istanbul, erkek 29 yaşındayım.

kısa zaman sonra eğer vakit yaratabilrsem ben de istiyorum bunu; bir yıl kadar dramaturji eğitimi almıştım, bu tarz kurslar işe yarayabiliyor. Belediyelerin falan tiyatro kulüpleri oluyor ya da imkan varsa özel kurslara gidebilirsin.

Beşiktaş sanat merkezi açıyordu yetişkin tiyatro ama kalitesini bilmiyorum.
  • arkburak  (23.05.16 07:31:46)
Ben de çok istiyorum. Varsa bi yolu bana da özel mesaj ile ateşlerseniz sevinirim :)

Teşekkürler.

asl: 27,m,İst
  • gkn  (23.05.16 07:38:15)
Ornegin diksiyon kursuna gidip Turkceyi daha dogru konusmayi ogrenmelisin. Yazim yanlislarina bakarsak daha uzun bir yolun var. Ironik olmus hatta.

  • Traveller  (23.05.16 08:30:07)
tiyatro kursları var, bunların kendi içinde oyun sahneleyenleri var. hem kurs görüp hem oyun oynuyorsun yani. istanbulda çok vardır bi araştırman gerek.

  • cekilmis gayfe  (23.05.16 08:36:51)
Traveller +1, belki hocalardan bağlantı çıkar tiyatroya.

  • freya  (23.05.16 09:20:36)