Son zamanlarda sizi mutlu eden küçük/saçma şeyler neler?

sb.

benim geçenlerde yakaladığım, buydu: i.hizliresim.com

küçük şey dedik bak.

şu reklam beni çok mutlu ediyor;

alkislarlayasiyorum.com
  • matilda  (22.05.16 23:11:57)
Çok az kullandıgım bi kartta tam spotify'ın istediği tutarın olması sayılabilir benim için. o da bi iki hafta önce falandı

  • chiper  (22.05.16 23:12:12)
o şey ne ki?

benim ki az önce oldu. tüm gün dibimden ayrılmadı kedi, az önce şarkı söylemeye başlayınca kaçtı. evde bi güzel kahkaha attım sayesinde.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (22.05.16 23:13:26)
aramızda hala leblebi tozunu bilmeyen arkadaşlar var.

  • Apocalypse  (22.05.16 23:14:09)
Evimin uzerinde bulundugu buyuk caddenin bir kenarini voydan boya masmavi boyamislar, berbat bir gun gecirmeme rağmen buna asiri sevindim, ise gidip gelirken yuruyecegim yolun artik mavi olduğunu düşünmek asiri mutlu etti,
Bir arkadasima soylemem uzerine uyandim ki bisiklet yolu yapiliyor ahagdgdh,
Bisikleti olan bir salak olarak daha da sevindim,
  • a perfect lie  (22.05.16 23:14:21)
Küçük yeğenimin ismimi söylemesi.

  • pike  (22.05.16 23:16:57)
son zamanlarda marmaray/metro/otobüs neye binecek olsam en fazla 2 dakika bekliyorum. çok ballıyım <3

bi de bi saç bakım ürünü aldım çok güzel çıktı, bikaç gündür rapunzel gibi geziyorum ortalıkta. <3
  • ambrosia  (22.05.16 23:27:41)
Eski sevgiliyle aynı anda whatsappta online olmak. Acaba o da bakıyor mu diye fikir yürütmek...

  • istenmeyen evlat  (22.05.16 23:33:37)
Dun cebimden 10 euro buldum
Bugun dondurma yerken etrafimi ordekler basti, kulahtan bir parca verince daha fazlasi icin ustume saldirdilar ben kactim cevredekiler guldu. Komikti.

  • letheavendangered  (22.05.16 23:42:03)
Kevin hart cok guldum bu niggaya.
Bi de bi kiz sevgilisinden ayrilmis. Bugun soyledi. Soylemese acilacaktim bi daha gorusmeyelim diye. Mutlu oldum iste.

  • it could be wrong  (23.05.16 00:03:29)
paramın ucu yırtıktı ama dolmuş şöförü aldı parayı, bisey demedi, sevindim baya

  • balpolen  (23.05.16 00:13:25)
Yemek yerken yan masadaki cocuk bana gulucuk sacip durdu. Sonra yanimiza geldi cocugun yemegini ben yedirdim cok tatliydi :) cocugun anne babasiyla sohbet ettik adam is icin lazim olursa diye kartini verdi sansli gunumdeymisim demek ki.

  • turuncu sufle  (23.05.16 00:52:03)