[]

Kedileri birbirine alıştırmak

Sokakta ağlayan bi yavru vardı, yaklasik 2 aylik. Evde de 6 aylik disi bi kedim var, bu disi kedi eve yeni gelen yavru erkek kediden "inanilmaz" bir sekilde korkuyor. Yeni yavru miyk dese bizim disi kacacak delik ariyor. Zaten genel olarak da accayip korkulu ve bu yuzden de agresif bi kedidir kendisi.

Simdi ben bunlari birbirine nasil alistiricam, 4 gun oldu hala bi ilerleme yok maalesef. Eski kedim evde gun boyu yeni kediyi takip ediyor ama yeni kedi az bir sey yaklassa eski kedi hemen gardini alip tissliyor ya da kaciyor.

NOT: disi kediyi henuz kisirlastirmadim, hatta bugun kizisma surecine girdi yine.

 
Saldırmıyorsa sıkıntı olmaz kendi kendilerine zamanla alışır giderler.
Benim oğlum yavruyu öldürecekti neredeyse, dolayısı ile göndermek zorunda kalmıştık yavruyu.
Öyle bi durum yoksa oynae dururlar. Eski kedinizde eskisi gibi ilgilenin hiçbir şeyin değişmediğini hissederse zaten kabullenir. Şu an onu bi tehdit olarak görüyor muhtemelen.
  • bir nick var benden iceri  (22.05.16 19:27:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.