[]

amerikadaki bağımlıların gittiği grup terapisi gibi şeyin adı neydi?

sandalyede oturur herkes de anlatırlar hani tek tek.

o olaya ne deniyordu?
bir de herkesin bir ona destek olan destekçisi vardı sidekick gibi onun da özel bi adı vardı sanırım?

 
Support group
Sponsor

  • la noix  (22.05.16 15:26:53) 
intervention intervene'den gelir. yani bir olayi durdurup mudahale etmek. o isi genelde es dost yapar.


  • alperz  (22.05.16 16:24:04) 
spesifik olarak Alcoholics Anonymous var. Filmlerde dizilerde paso bunu duyuyorum ben alkolikler için. A.A. meeting'im var falan diye kullanıyolar.


  • stanhiver  (22.05.16 19:32:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.