vasita tavsiyesi

hacilar 3-5 ay bir ege kasabasinda zaman gecirecegim. ulasim biraz sorunlu burda. once motor alayim diye dusundum. honda cbf 150, yamaha ybr 125 gibi baslangic motorlarindan. motor ehliyetim yok ve almak icin 1-2 ay civarinda beklemem gerekecek.

bugun komsunun renault broadway aracini 6.500TL ye satacagini ogrendim. biraz daha koyup(+5.000) twingo, ford ka gibi araclar da alabilirim.

sahile inmek, civar kasabalara ulasim asil amac. burdan ayrilirken kolaylikla elden cikarabilmek de onemli.

toplam 1 ay kadar kiralik otomobilleri kullanmisligim var ama daha once ne motorum oldu ne de arabam oldu.

ne alsam sizca? motorsiklet mi? broadway mi? ka, twingo vs. mi?

broadwayin piyasasi hep olur. ben olsam sansimi emektardan yana kullanirdim.

  • galandar kostumu  (22.05.16 00:58:51)
3-5 ay diyorsun bu işin yağmuru çamuru var arakadaşın olur vs. Bence araba al.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (22.05.16 01:00:34)
sezon motora müsait. 50cc motorlar b ehliyetle de kullanılıyor olması lazım. 50cc 2 zamanlı temiz scooter her işinizi ucuza görür. bulmak zor olur ama. 4 zamanlı da yokuş yoksa iş görür.

  • icim urperiyor  (22.05.16 02:02:11)
Broadway. Ideal bir ilk araba.

  • babilbaligi  (22.05.16 08:41:40)
Araba daha güvenli. Broadway +1

  • phoenixboy  (22.05.16 11:45:58)