defter gibi kullanabilecegim tablet

Tablet alacagim ozellikle laboratuarda deney notlarini saklamak, makale okumak vs icin. Hayalimdeki sey mesela bir seyin fotosunu cekecegim, fotosunun ustune direkt noklarla vs neyin ne oldugunu yazabilecegim. ya da baskida nasil not aliyorsam pdfin ustune oyle not alabilecegim bir sey. biraz arastirdim. param var ama har vurup harman savurmak istemiyorum. ipad air 2 ya da microsoft surface 3 (pro degil) makul geldi. normal laptopim windows. eskiden macbookum vardi. kullanim kolayligini seviyorum applein isletim sistemlerinin ama garanti bitince bozulursa yaptirmak icin servet istediklerinden sogudum kendilerinden. o yuzden surface 3 daha cok aklima yatiyor. ne dersiniz? ipad air 2 mi surface 3 mu?

Mesele not almaksa samsungun kalemli tabletlerinden al. Foto cekip ustune not alma var pdf ustune not alma var ekran goruntusu ustune not alma var.

Ben 800 lira gibi biseye aldim dizustu bilgisayar niyetine kullaniyorum.
  • babilbaligi  (21.05.16 21:41:44)
bazı tabletlerde sadece kalemi algıla seçeneği oluyor ekranın yani elini ekrana yaslayıp yazdığında hiçbir sorun olmuyor aldığın tabletin o özelliğinin olmasına dikkat et. ipad'de yoktu diye hatırlıyorum

  • qazwsx  (21.05.16 21:48:56)
ben de surface tavsiye edecektim, ama türkiye'de var mı bilmiyorum. varsa microsoft'tan şaşmayın. one note, microsoft ink, office lense vs. konularını hayli ciddiye alıyorlar özellikle windows 10 ile birlikte.

  • vizdilva  (21.05.16 22:09:19)
bu iş için en iyisi surface, türkiye'de yaşadığmızı ve doları düşününce samsung.

  • celeron 300a  (21.05.16 22:13:20)
buyuk ipad pro + apple pencil. akar gider.

  • groove  (22.05.16 02:20:18)
"bence" surface +1. varsa firsat, pro + apple stylus +1.

imza: ipad air 2 + adonit jot script sahibi.
  • Silesius  (22.05.16 02:49:42)