Skoda Fabia

Herkese merhaba,

Eşimde Honda 2010 model otomatik Honda Jazz var, hem eskimeye başladığı için hem de vites geçişleri/performans sebebiyle değişelim istiyoruz. Skoda Fabia gözüme güzel görünüyor bu ara. Performans anlamında da daha iyi Jazz'dan. Eksiğimiz cam tavan ve bir miktar iç hacim olacak gibi. 1.2 dsg Fabia kullanan var mı buralarda? Deneyimleriniz nasıldır?

Teşekkürler şimdiden.

dsg'ye laf atacaklar icin soyleyeyim, 2013'ten sonra cikan dsg sanzimanlarda problem yok :)

fabia'lar guzel, vites gecisleri filan jazz'dan cok daha iyidir. bir kere kullandim, bana hacim olarak kucuk geldi :( test surusu yaparsaniz size nasil gelecegini gorebilirsiniz :)
  • fakyoras  (21.05.16 20:52:54)
Bende 2011 Dsg Jetta vardı zaten. 2 sefer kaldım yolda dsg arızası yüzünden. O arızalar da aklıma gelmiyor değil aslında:) Ama alacağımız araç garantili olacağından bi nebze yakınlaşıyorum tekrar dsg'ye.

  • hadi hadi  (21.05.16 20:54:09)
www.youtube.com

şunları izleyebilirsiniz. alınır bence iyi araba. jazz'ı kaça satmayı düşünüyorsunuz bu arada? meraktan soruyorum.
  • signore  (21.05.16 21:30:34)
@signore 44'e ilan verip 43 gibi satmayı düşünüyorum Jazz'ı.

  • hadi hadi  (21.05.16 21:33:07)