bahis sitesi sorusu

engellenmiş bahis sitelerine nasıl giriyorsunuz
betsson dışında önerebileceğiniz bahis sitesi var mı? varsa güncel adresi tam olarak nedir?
paypal ile para yatırabileceğim bir bahis bürosu var mı?

forvetbet var cepbank ve kredi kartıyla para yatırabiliyorsun. çekerken de banka hesabına trink geliyor. en rahatı o.

engellenmiş sitelere giriş için dns ayarlarınla oyna (bkz: opendns)
  • emre unalan  (15.11.09 15:11:01)
engellenmiş sitelere DNS adresinizi;

şeklinde değiştirerek girebilirsiniz.
  • lycanthrope  (15.11.09 15:26:28)
forvetbet-nicobet vs. bana nedense cok amatör geliyor, yeterli sayıda bahis seceeği falan da yok. ayrıca cepbanktan para yatırma olayını da min250tl olarak belirlemişler.
bana parayatırma-çekme için sınır koymayan ve paypal üzerinden para yatırabileceğim bir site lazım aslında..
bir de bazı siteler türkiyeden üye kabul etmiyor, ben bu dnsleri değiştirip, üye olmaya kalktığımda, hoop birader dur orda bakalım, sen türkiyedensin giremezsin der mi?
bir de bende dns ayarları zaten yapılmış olması lazım, youtubea falan girebiliyorum
  • de jure  (15.11.09 15:32:16)
www.hititbet.com var iyidir burası, banka kartınla havale/eft ve kredi kartıyla para yatırabiliyorsun. iş bankası ve garanti cepbankları ile para yatırılabiliyor.

  • baldur2  (15.11.09 15:52:40)
kimse sana para yatırırken hop birader türkiyedensin sen demez... ama olur da kazanırsan, paranı çekerken diyebilirler, hatta kesinlikle derler.

forvet, hitit, nico bahis seçenekleri azdır ama güvenilirdir paran içeride kalmaz. ama illa seçenek diyorsan süperbahis var.
  • shadoww17  (15.11.09 16:27:52)
duyurunu mesgul ediyorum ama, hititbet'den memnun musun sevgili baldur? biraz artı eksi değerlendirmesi yapabilir misin? saygılar

  • x factor  (15.11.09 16:30:03 ~ 17:51:13)
x factor, oynuyorum oranları iyi, sadece alt liglere ve bazı basket liglerine minimum bahis sayısı koyuyolar o da 3 oluyor. onun dışında baskette nba ve euroleague maçlarına tek maç oynayabiliyorsun, türkiye'de bank asya, ispanya ikinci ligi, fransa ikinci ligi gibi liglere bile tek maç oynayabiliyorsun. milli maçlar, avrupa kupaları zaten tek maç. ben parayı akbank hesabımdan eft ile yatırıyorum, birkaç saat içinde site içinde yapacağınız bir işlemle onlara bildiriyorsunuz ve paranız hititbet hesabınızda gözüküyor. havale ile de hesabınıza para yatırabiliyorlar, ama ben yeni başladığım için henüz hiç para çekmedim. müşteri hizmetleri yardımsever hemen yardımcı oluyorlar. ben şimdilik memnumum. bence kötü yanları da sistem oynamanın çok boktan olması, yani siteden kaynaklanıyor ama doğru düzgün sistem oynanmıyor, kaç para yatırdığınızı ne kadar kazanacağınızı göremiyorsun. bir de işte betsson kadar seçenek yok tabii. ama oran konusunda iddaa ile kıyaslanamaz.
edit: yani iddaa ile kıyaslanamaz derken, iddaa'yı kötülüyorum:) havale ile para yatırma minimum 50 lira, banka hesabına para çekmek istersen de minimum 100 lira çekebiliyorsun diye biliyorum bir de.

  • baldur2  (15.11.09 17:27:19 ~ 17:30:06)
sağolasın. ben eskiden superbahis'ten oynuyordum ama şu yasadışı muhabbetleri başladıktan sonra bıraktım oynamayı. son zamanlarda bir çok kişinin hala internetten oynadıgını duyunca merak saldık tekrardan. oranları falan güzel gibi. benim tek derdim para yatırma/çekme olayı çok zorlamaması. bi deniyim bakalım :)

  • x factor  (15.11.09 17:52:57)
vallahi yaptırım konusunda netten divx indirenlere ne kadar yaptırım yapabilirse o kadar yaptırım yaparlar gibime geliyor. olmadı 140 lira kabahatler kanununa karşı geldiğimiz için öderiz:):)

  • baldur2  (15.11.09 18:14:11)