Üniversite için laptop mu masaüstü mü?

Merhabalar, seneye üniversiteye gidiyorum.

Yeni masaüstü bilgisayar almak istememdeki en büyük etken hayvan gibi oyun oynama isteğim.
Bir de laptoplar daha pahalı oluyor sanırım masaüstü bilgisayarlardan.

Sizce hangisini almalıyım? Ben masaüstü istiyorum ama laptop çok lazım derseniz notebook dedikleri küçük laptoplardan alabilirim 2. dönem falan.

bölüm ne, okula götürmene gerek var mı derslerde vs. kullanmak için? gerek yoksa masaüstü al, oyun oynatma kabiliyeti vereceğin paraya oranla daha yüksek olurç

  • baba jo  (21.05.16 12:00:31)
Tercihleri henüz yapmadık, bölüm-üniversite belli değil yani. İİBF'de çok lazım olur mu?

  • utkumon  (21.05.16 12:01:59)
olmaz, masaüstü sistem topla hazır da alma, daha ucuza gelir.

yav laptop diyonuz da çocuk oyun oynıycam diyor, 2 kere lazım olur diye niye oyun oynayamayacağı bişey alsın. ha dersen ki 4bin vermekte sıkıntı yok, o zaman al laptop.
  • baba jo  (21.05.16 12:04:06 ~ 12:35:23)
laptop daha iyidir. yeri gelecek okula goturmek zorunda kalacaksin.

  • fakyoras  (21.05.16 12:20:32)
Tabii ki laptop, not tutmak istersin, sunum yapman gerekir falan. Her türlü lazım olur.

  • lolita  (21.05.16 12:23:38)
Laptop kesin bulunsun. Masaüstünü sonra alırsın.

  • i ve been mistreated  (21.05.16 12:23:50)
Laptop çok işine yarar.

  • birşeylersoracağım  (21.05.16 12:29:33)
iibf 2. sınıfım bir kere proje için lazım oldu bilgisayar. onda da yazdırıp hocaya teslim ettik zaten. laptop şart değil bence.

  • mattiadestro  (21.05.16 12:33:01)
okula nerede gideceksin, yurtta mı kalacaksın yoksa ev mi tutacaksın. yurtta kalacaksan kesinlikle laptop al. masa üstü bilgisayar sen anlamadan ortamın pc'si olur ama ben evde kalacağım, dersen al masaüstünü rahat rahat kullan.

  • kuzey li  (21.05.16 12:39:58 ~ 13:56:24)
elinde laptopla okula gitmek. okulda laptopun lazım olması??

cok uçuk düşünceler geldi bunlar bana.

oyun oynayacaksan ve yurtta değil öğrenci evinde kalacaksan kesinlikle masaüstü
  • kosun lan mevzu var  (21.05.16 12:43:09)
Laptopa gerek yok. Ev tutacaksın gibi. Yap bi sağlam makina. Sunum falan olursa da at usb ye götür.

  • glamdr1ng  (21.05.16 16:03:27)
oyuna çok düşkünsen laptop alma pişman olursun.

masaüstü topla ikinci el de bir laptop al ben 650 ye i5 3317u 6gb ram 500gb hdd 4,5 saat şarjı giden ultrabook almıştım
  • qazwsx  (21.05.16 16:06:06)
laptop al ama modern bişey al. Hafif ve taşıması rahat olsun

  • ıch will  (21.05.16 16:10:48)
ıch will

adam oyun oynayacağını söylüyor????
  • kosun lan mevzu var  (21.05.16 16:11:49)
Far Cry 3-4 ve Primal, COD serisi (Advanced warfare dahil) Fallout 4 Metro Last Light gibi oyunlar var listemde.Bu oyunları full ayarlarda kaldırıcak laptop masaüstüne göre bayaa pahalı olur gibi geliyor. Laptopta oyun oynamanında hiç zevki yok be :(

  • utkumon  (21.05.16 16:15:17)