alamancı türkler - bmw3 ilişkisi

şu linkte neden herkes bmw3 diyor? ne demek bu? bmw3 diye bir araba modeli var ve türkler onu mu kullanıyor? öyleyse neden?

www.youtube.com

Bmw'nin uygun fiyatli bir serisi bu 3 serisi. 5 serisi ust sifin ve pahali mesela 3 serisine gore. Orada biraz para kazaninca da "biz de bmw'ye binelim" diyip cogu bu arabayi aliyor olabilir. Dikkat cektigine gore var boyle bir sey.

  • stavro  (20.05.16 23:15:47 ~ 23:16:24)
araba bu: tr.wikipedia.org

modifiye etmesi görece kolay, lüks araba işte tam olarak niye seviyolar ben de bilmiyorum.
  • 10032007  (20.05.16 23:15:56)
3 serisi demek istiyorlar. bu arada youtube'da ali can abi var. kendisi alamancı bir abimiz. 7 serisi bmw'si falan var... bence bu konular ondan sorulur :))

(bkz: alex745alejandro/ali can)
  • japan  (20.05.16 23:19:39 ~ 23:20:18)
Türkiye'de 234362435 aylık maaşınla alamayacağın otomobili Avrupa'da gayet makul bir şekilde alabiliyorsun. Oraya gidip çalışanların da en büyük keyifleri, hobileri araba almak. Geçen yıl İngiltere'deydim ben bile £3000-5000 civarına hiç fena olmayan arabaları görünce "alsam mı lan?" dedim :D işte bunlar hep Türkiye'deki yokluk ve ağır vergiler.

  • rodriguez2  (20.05.16 23:28:50)
alamancılar bmw'yi çok severler. model olarak da sportif sedan severler. bu şartları sağlayan en ulaşılabilir araba bmw 3 serisi.

tr'deki apaçiler aynı paraya fiat uno almaktansa neden gidip tofaş alıyorlarsa bizim gurbetçiler de ondan bmw 3 alıyor işte:)
  • victum  (20.05.16 23:58:14)
o değil de videodaki yoruma dikkat ettiniz mi ?

'' Türkler oranın kürdü galiba amk grup halindeler pitbull gezdiriyolar kavga çıkarıyolar ''
  • Nox  (21.05.16 10:51:41)