türk telekom internetimi 3 mb ile sınırlamış

bir sürü küfür etmek istiyorum bunlara neye göre böyle bir şey yapıyorlar ulan paşa paşa 50 lira ödüyorum ben bunlara. 2 aydır falan böyleymiş bok kafalar. ben de soruyorum burada internetim yavaş napıcam diye :P
başına gelen var mı niye böyle yapmış bunlar?

adil kullanım kotası dolmuştur. aramayınca ay değişse bile geri açmıyorlar çoğu zaman.

  • uzdeniz  (20.05.16 20:01:46)
Dedigin sey bi ara iki uc ayda bir basima geliyordu, mahalledeki altyapinin kaldirmadigi durumlarda internetin kesilme frekansini azaltmak icin muslugu kisiyorlardi. Isin aci yani su, musteri hiz,etlerindeki cogu calisanin bu uygulamadan haberi olmamasi. Baktiniz dediginizi anlamiyo kapatip bastan arayin...

  • okumayi sevmeyen okur  (20.05.16 20:05:42)
Kota dolmuş olabilir ama 2 aydır böyledir diyosun. Yakın zamanda internet hızıyla ilgili problem yaşıyorum falan diye aradıysan, hızını kısıtlayıp bağlantıyı daha "istikrarlı" yapıyorlar. Bilgisini mutlaka verip, onay almaları gerek ama onu da yapmak için.

  • naberabi  (20.05.16 20:07:28)