[]

Bilgi yarışması

Kim milyoner olmak ister gibi bir yarışmaya katılsaydınız gitmeden nelere göz atardınız :D
Bilginin sonu olmadığı için hızlı öğrenilecek şeyler neler olabilir?
Yönetmenler, yazarlar, ülkelerin bayrakları-başkentleri vs geldi aklıma.


 
ilk atlasa bakardım herhalde.


  • sir gawain  (20.05.16 17:57:38) 
Son dönem gazetelerini okurdum muhtemelen. Güncel haberlerden falan sorular geliyor bazen, yakın zamanda vefat eden sanatçı falan gibi.


  • naberabi  (20.05.16 18:05:42) 
Güncel olaylar +1


  • nucleon  (20.05.16 18:12:37) 
kim milyoner olmak ister'in mülakatına çağrılmıştım, hiçbir şeye bakmadım. samanlıkta iğne aramak gibi bir şey, ne uğraşıcam onunla. biliyorsam ne ala bilmiyorsam da hayırlısı be gülüm.


  • der meister  (20.05.16 19:14:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.