Şu parça size neler hissettiriyor?

Aslında tam da "gönül işlerine" uygun bir soru değil ama nedense -daha çok empati kurabiliyorum sanırım bu kategoriye, insanların yardımseverliği adına falan, gibi gibi- buraya yazasım geldi. yoksa sorunun amacı altında "gönül işleri/niz adına ne hissediyorsunuz?" gibi bir soru yok. daha genel olarak hayata karşı vs "hissel" anlamda soruyorum. bunu kelimelere dökmenizi... sadece şarkıya odaklanabilirsiniz ama gayet uyumlu olduğundan ötürü klibini de izleyebilirsiniz cevaplarken. şimdiden teşekkürler...

www.youtube.com

Dostum müzik kısmında durmaksızın yürüdüğümü hayal ettim bazen denizin kenarında bazende her tarafı yemyeşil olan bi yerde. Böyle basımı alıp gitmişim gibi. Söz kısmında ise cimlere uzandıgımı gökyuzune baktıgımı gördüm o esnada hayallerimi nereden nerelere geldiğimi falan düşündüm..

  • fıytfıyt  (20.05.16 19:37:13)
huzur var, güneş var, hafif rüzgar var, nostaljik bi hava var. gerçi ben beirut'un tüm şarkılarında aynı şeyleri hissediyorum sanırım.

  • in vino veritas  (21.05.16 12:36:17)
bu parça sayesinde elephant gun şarkılarını tanıdım.Buna vesile olduğu için çok mutlu etti.Hayret elephant gun'ı nasıl kaçırmışım.Matrix'e de teşekkürler

www.youtube.com
  • turkuaz  (21.05.16 13:12:36)