Ağırlık Çalışmak

Selam,

Skinny fat'im. Bu dertten kurtulabilmek için evde n'apabilirim? Şınav?

Yetiş ya Angelus!

O iş salona gitmeden zor biraz. Kendi vücut ağırlığınla istasyon çalışmaları yapabilirsin. Bodyweight Workout diye arat. Belli bir noktaya böyle gelirsin ama bir noktadan sonra Progressive Overload yapman gerekir. O da şınavla falan olmaz ne yazık ki. Yani yeterli ekipmanın olmadığı için olmaz. Şöyle 70/80 kilo civarı bir ağırlık setin varsa o seni ortalama 9/10 ay idare ederdi ama sadece vücut ağırlığı çok küçük bi yol aldırır sana.

  • angelus  (19.05.16 19:17:49)
yazılan çalışmalara ek: düzgün beslen yoksa yaptığın spor hiçbir şeye yaramaz. sporun %80i besindir.

  • freetakilir  (19.05.16 19:24:37)
Bende ekleme yapayim. Skinny fat oldugundan cok protein tuketmen lazim. Kilonun 1.5 kati. Skinny fat olayi aslinda kas az oldugundan ince gozukuyorsun. Sen simdi gobegi eriticem diye cok az kalorili diyete girip protein yemezsen olan kasida kaybeder iyice skinny fat gozugursun. Ayrica agirliga abanman lazim. Cut icin cok rep az kilo diyorlar ama bence skinny fat agir calismali ki kaslar buyusun vucudun orani duzelsin.

  • duyurumvar  (19.05.16 21:03:32)
Salona yazıl. Temel egzersizleri öğrenmeye çalış.

  • arnold schwarzeneger  (20.05.16 09:46:46)