powerpoint sunum

sunum yaparken sadece sunumu yapanın aldığı notları veya yorumlarını görebileceği bir fasilite varmış. nasıl yapıyoruz onu?

google'daki "how to put comments on powerpoint" aramasının ilk linki --> smallbusiness.chron.com

  • rubenanyukov  (19.05.16 14:42:17)
ingilizcem yok benim:( ne yazdığını dahi anlamadım:( neden yüzüme vuruyosun:(

  • cokponcik  (19.05.16 14:47:16 ~ 14:53:05)
powerpointte icerigi ekledigin yerin altinda notlar bolumu var. oraya yazdigin seyler sadece sunumu yaptiginiz bilgisayarda gorunur. projeksiyonda ise sadece sunum gorunecektir.

ornegin sunumu yaptigin ekran bu sekilde gorunecek ama projeksiyonda sadece sunum belirecek.

www.mshowto.org
  • lifeframe  (19.05.16 15:01:19 ~ 15:04:59)
ben öğretmen görünümü diyorum ona, sunum yapanlar için çok kullanışlı ufak bir göz atmayla ne geveleyeceğini ve sonraki slaytta nereye bağlayacağını görüyorsun ve akışı bozmadan "errmm.." demeden bir profesyonel edasıyla sunumunu yapıp alkışları alıyorsun. nasıl yapacağım soruna cevap üst sekmede yer alan " slayt gösterisi" ne tıkladaha sonra sağ tarafta yer alan " sunucu görünümünü göster'i tiklediğinde bu görünüme geçebilirsin. tabi projeksiyonun vga kablosu pc'ne takılı değilken bu işlemi yapamıyorsun.

  • thevalentino  (19.05.16 15:36:10)