enduro(cross) motor alacağım aksesuar alamıyorum

merhaba,

ben fakirim. ilk defa motor alacağım. bütçem baya düşük.

ne sıfır ne de ikinci el mont/pantolon/kask bulamıyorum. motorcu çevrem olmadığı için piyasayı bilmiyorum.

kask olarak sanırım ls2 ya da mt alacağım. 200-250 civarı.

mont ve pantolon ne alabilirim? marka olarak hangileri idare eder? bütçe 250-300 mont için 200-250 pantolon için.

ehliyetin varsa turing'in eğitimini denk getirebilirsen hediye ls2 kask ve reflektörlü yelek alabilirsin.

  • manuel mandalina  (19.05.16 12:35:40)
çevremde cross motorcu çok var, hepsi her aksesuarı ailexpress'den orada bulamazsa ebay'den alıyor. hatta onlar bu işten anlamadığı için bana para veriyorlar ben alıyorum.

dolar 3 lira olmasına rağmen türkiye'den çok daha ucuza geliyor çoğu aksesuar.

aliexpress'e girip motocross yazarsan bir ton şey çıkıyor zaten.
  • halitkin  (19.05.16 12:45:39)
@halitkin ordan bakıyorum ama mont ve pantolonu almak mantıksız oradan. eldiven vs aldım zaten ali'den.

  • dieselsingle2  (19.05.16 12:47:12)
Kafan XL ise şunu kaçırma www.ridermoto.com
Ayrıca gerçekten herşeyi dandik al kaskı dandik alma bence...

  • kilimanjaro  (19.05.16 12:55:57)