elisa lam olayındak ayrıntı

bu kadın otelin su tankında ölü bulunmuş son görüntüleri yayınlanmıştı asansörde ve koridorda tuhaf hareketler yapıyodu bi yeri dikkatimi çekti gayet sakin şekilde giriyor ama 9. saniyeden sonra birsürü tuşa basıyor bi süre kitlemiş olabilirmi bence kesin öyle çatıyada otelin yangın merdiveinden çıkmış görünyor fotoyu paylaşıyorum linki atmayı unuttum burdan www.youtube.com

otellerin asansörleri özel servis katlarına çıkmak için bir tuş kombinasyonu yada elektronik anahtarlar kullanırlar. o kata çıkmak için kombinasyon kullanıyor

  • mrvengeance  (19.05.16 02:33:52)
yüzde doksandokuz cinayet değil bence bi şekilde açık kalmıştır farkındaysnız asansöre gayet telaşsız sakin biniyor kopma noktası bütün tuşlara basıyor kapanmayınca buda onda biri beni öldürmek istiyor psikolijisi veya paranoya diyebiliriz duyguyu yaratıyor aslında kendi sebep oluyor bu duruma

  • _k_u_z_g_u_n_  (19.05.16 02:40:23)
Ben de bazen böyle cins cins hareketler yapıyorum ya asansörde birden onu düşündüm. Bana hiç endişeli gelmedi daha çok oyun oynuyor, meraklı gibi geldi. Normal yapacağı hareketleri dramatik bir şekilde yapıyor. Dışarı çıkınca da kaçmıyor ki zaten duruyor öyle, bekliyor. Kapı kapanmayınca ben de bazen elimi kolumu sallıyorum, dışarıya bakıyorum, canım sıkılınca yalnızsam köşe kapmaca gibi şeyler yapıyorum, şarkı söylüyorum. Bence su deposuna çıkış ve asansör arasında bir ilişki yok. Merdivende bir şeyler oluyor. Cinayet olduğunu düşündüm ne yazık ki.

  • shadowcat  (19.05.16 02:58:57 ~ 03:01:38)
saygı duyuyorum ama bu hareketleri öylsine yapıp ölü bulunması tesadüf olamaz farkındaysan sağa sola kesin bakışlar atıyor elini kafasına getiriyor asansörün köşesine saklanıyor bunlardan en önemlisi sağa sola bakması kendi içindeki öldürülme korkusu yaşıyor aslında buda asansörü bi süre kendi kitliyor hareket etmediği için oluyor

  • _k_u_z_g_u_n_  (19.05.16 03:07:24 ~ 03:13:48)
O köşeyi saklanmayı asansörün çalışma prensibiyle ilgili bir şey düşünüp da yapmış olabilir, gerçi dışarı baktıktan sonra yapıyor. Hala bana benim de yapabileceğim şeyler gibi geliyor. Mesela tuşlara bastım ve asansör çalışmadı, kapı kapanmadı. Dışarı girip çıkmalar, sağa sola bakmalar, beklemeler, oyun oynar gibi büyük büyük adımlar atmalar, yani kapı her an kapanabilir çünkü. Ben de yapabileceğimden bana normal geliyor galiba. Yüzünü de tam göremiyorum korkuyor mu, dehşet içinde mi diye. Ama biraz baktım da ruhsal bir rahatsızlığı da varmış galiba. Depodan da çıplak çıkmış ceset. Of. Gece gece.

Mesela ben de bunları yapsam ve sonra öldürülsem, kayıtlar incelense buna benzer şeyler çıkabilir.
  • shadowcat  (19.05.16 03:14:17 ~ 03:25:16)
birine tuzak hazırlıyor gibi geldi bana.

  • devilred  (19.05.16 04:01:37)