+18 zayıflayınca penis küçülür mü?

dalga geçmeden cevap verirseniz memnun olurum.
eskiden de zayıftım, şimdi 58'imdir en fazla. ama sanki eskiye oranla penisim küçülmüş gibi hissediyorum. var mıdır böyle bir şey?

haha :)

şişmanken küçük göründüğünü söylerler aksine, o da sadece görünme işidir, boyut hala aynıdır. bence sana öyle geliyor :)
  • devilred  (18.05.16 22:16:09)
tam aksine, etrafındaki yağlar eriyince daha büyür. yani biyolojik olarak büyümez ama daha büyük görünür devilred'in dediği gibi.

  • baba jo  (18.05.16 22:17:24 ~ 22:21:04)
abi 58 kilo yetişkin erkek mi olur, sen nesin ki penisin ne olsun? boyunu bilmiyorum gerçi ama hani ideal kilon 58'in üzerindeyse ona çıkmaya çalış bence. vitaminsizlikten belki daha küçük görünüyodur gözüne.

normalde tam tersi oluyor. ekstra 10 kilo için 1 santim gider. yani penis olduğu yerde durur ama yağ tabakasından dolayı ocak dışı kalır, toplamda 6 santimse 5 görünür anadın mı. kendimden biliyorum amk. mis gibi pipi gitti yav :/
  • der meister  (18.05.16 22:23:24)
Kuculmez. Kesin bilgi.

  • stavro  (18.05.16 22:31:54)
Pipiyi değil kilonu dert etmelisin bence.

  • soso  (18.05.16 22:53:08)
Dostum yanlis anlama da burada ki bircok kisinin sadece penisi 58 kilo zaten. Nesin sen hobbit falan mi? Ekmeh ye ekmek, kilo al biraz. O ne oyle.

  • kareem said  (18.05.16 22:55:50)
@der meister @kareem said:
boyum 170, en fazla 63 kiloya çıkabildim. sonra hep bir düşüş yaşadım. iştahım tam zannedersem çünkü boğazım da hiç boş kalmıyor. ama nedense kilo alamıyorum, hep kaybediyorum.

  • m e b  (18.05.16 23:40:23)
o değil de çevremde 116 kiloluk adamlar var. kiloları sizin tam iki katınız kadar! :)

öte yandan kilo al diyenlere bakmayın. sağlıklı olacak kiloda olun yeterli. şişman olmaktansa zayıf olmak daha iyidir.
  • microfiction  (19.05.16 00:20:48 ~ 00:44:19)
kilo verdikçe penis etrafında gömülü olduğu deriden çıkar dolayısıyla kilo verdikçe uzar. senin küçük görmen psikolojik olsa gerek

  • KidLazer  (19.05.16 01:18:04)
tabi, 43 ol mesela komple içine kaçar.

  • mrvengeance  (19.05.16 01:29:40)