Müzik sorunu

Aile ile arabayla 3 4 saatlik yol gidilecek bu sirada hem benim hem onlarin sıkılmayacağı şarkılar önerebilir misiniz

Duyuruyu görünce istemsizce gülümsedim :) biz de ailecek bir yere giderken en büyük sorunumuz bu olurdu önceden. Kulaklık takip başka bir şey dinleyince de babam bozulurdu, 'zevksiz miyiz biz' diye.

Biz genelde Baris Manço, MFÖ, Cem Karaca, Candan Erçetin filan dinliyoruz hep beraber olunca. Arada annemin ozel istek yapmasiyla Erol Evgin, bari Tarkan olsun dememle Tarkan dinlediğimiz de oluyor.

Eski fransızca şarkılar ve kardeşimin bunlar olmuyorsa micheal jackson olsun demesiyle listede minik değişiklikler de yapıyoruz.
  • fraise  (18.05.16 16:52:38)
tarzlarınız nasıldır bilmiyorum ama biz türk sanat müziği dinliyoruz hep berabersek. herkesin zevkine uyuyor.

zeki müren, müzeyyen senar... kim sevmez ki?
  • fakyoras  (18.05.16 17:05:56 ~ 17:06:20)
Genelde 90lar turkce muzik dinliyoruz, bazen kro olmayan turkuculerin yorumundan turku de dinliyoruz.
Mirkelam, tarkan, candan ercetin, baris manco filan. fraise +1 sayilir yani.

  • kuehles blondes  (18.05.16 17:08:25)
Fakroyas, mesela ben ve kardeşim sevmiyoruz. Annemler seviyor, babam genelde türk sanat müziği ve türkü dinliyor zaten.

  • fraise  (18.05.16 17:09:09)
Ya bi ricam olacak, ailen kafa ise son zamanlarda dalga geçtiğim çok güldüğüm bir şey var onu da ekle.

Heijan - Genemi Amcalar
  • Polaroid  (18.05.16 17:34:47)