go pro hero 4 black edition hakkında

şimdi genel itibariyle video ve fotoğraf özellikle gayet iyi ancak ben kullananlardan şunu öğrenmek istiyorum...

ben bu aletle maksimum aralıksız ne kadar video kaydı yapabilirim...diyelim cihaz üzerindeki en düşük kalitede 1 saat aralıksız kayıt yapma şansım var mı? veya var ise kaç gb'lık bir hafıza kartı işimi görür...

şimdiden teşekkürler...

SjCam + Dandik 8GB hafıza kartıyla bile 1 saatten uzun süre FHD video çekiyorum ben. Hero4, 64GB'a kadar destekliyordu yamulmuyorsam. Hızlı bir 64GB alırsan, kaliteye göre 2 saatle 6 saat arası çekebilirsin rahat rahat. Batarya bitmezse tabi :)

  • charles montgomery monty burns  (18.05.16 14:37:47)
ben 720p 60fps de kullanıyorum bu ara, 2 saat gibi cekiyor.

1080 120fps de fln 1,5saat gibi.

kart için, lexar633x ayarında bı kart alman lazım. yazma hızı stabil 40mb ustu olacak. tavsiyem lexar1000x. amazonda fiyatı uygun.
  • bryan fury  (18.05.16 20:22:03 ~ 20:29:15)