DHL yarın çalışır mı?

bu konuda tecrübesi olan var mı, belki çalışıyorlardır? yurtiçi yarın çalışıyormuş misal resmi tatil olduğu halde.

amerika'dan 1 günde gelen paket 3 gün TR turu atacak yoksa sdfsdfsd.

danke.

ara sor hocam.

  • hakim oynayin dedi  (18.05.16 13:21:44)
müşteri hizmetlerinde direk sorulacak yer yok bi de çekindim adamların kırk yılda bir tatili oluyor sdfsdfds hep paket takip falan var telefon menüsünde :D

üstün alman teknolojisi ve disiplini vardır ümidim
  • passion rules the game  (18.05.16 13:22:50)
üstün alman disiplini varsa çalışmıyorlardır.
ben de lojistik şirketinde çalışıyorum ve yarın tatil.
yurtiçi kargo yarın tam gün çalışıyor.
dhl'yi arayıp sormanız gerekir. durumlar karışık.
  • uuth  (18.05.16 13:25:24)
gerçi gümrükten geçirememişler, yarın da geçemeyeceği için iş cuma'ya kaldı. :/ ups tak tak geçirirken dhl niye böyle yapıyor anlamıyorum.

  • passion rules the game  (18.05.16 13:26:38)
hayır

  • for the record  (18.05.16 14:47:10)
az önce gelen mail:

Bilgilendirme - 19 Mayıs "Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" çalışma düzeni hakkında
18 Mayıs 2016

Değerli Müşterimiz,

19 Mayıs "Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" nedeniyle, tüm Türkiye genelinde hizmet verecek DHL Express Hizmet Noktaları'na ait bilgiler aşağıdaki belirtilmiştir. 19 Mayıs 2016 Perşembe günü, DHL Express operasyonlarını haftasonu düzeninde gerçekleştirecek olup, dağıtım hizmeti verilmeyecektir.

Bu e-posta gönderilerinizin zamanında yurtdışı edilebilmesi için ön bilgilendirme amaçlı gönderilmiştir.

Bu vesileyle Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarız.

Saygılarımızla,

DHL Express

19 Mayıs 2016 günü hizmet veren DHL Express Hizmet Noktaları:

Adana (Hizmet Merkezi)
Adres: Fevzipaşa Mah. Turhan Beriker Bulvarı No:638 Seyhan/Adana
Çalışma Saatleri: 09:00 - 14:00

Ankara (Hizmet Merkezi)
Adres: İvedik Mah. 1492 Sok. 15/B Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saatleri: 09:00 - 13:00

Ankara (Cinnah Hizmet Noktası)
Adres: Cinnah Cad. No: 38 Çankaya Ankara
Çalışma Saatleri: 08:30 - 12:30

Antalya (Hizmet Merkezi)
Adres: Meydan Kavağı Mahallesi İsmail Cem Cad. (12.Cad) 44/2 Saraç Apt. Muratpaşa / Antalya
Çalışma Saatleri: 10:00 - 14:00

Bursa (Hizmet Merkezi)
Adres: Altınova Mah. Adem Sokak. No:8 Osmangazi/Bursa
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

Denizli (Hizmet Merkezi)
Adres: Dokuz Kavaklar Mah. Ankara Asfaltı Üzeri No:198 Sevindik/Denizli
Çalışma Saatleri: 09:00 - 15:00

Gaziantep (Hizmet Merkezi)
Adres: Zeytinli mah 1 nolu cad .ipekyolu üzeri.İpekyolu konutları altı b blok no:68 Şehitkamil/Gaziantep
Çalışma Saatleri: 09:00 - 14:00

İstanbul (Ataturk havalimanı Hizmet Noktası)
Adres: Havalimanı yolu B giriş kapısı ( Shell karşısı) Yeşilköy
Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:00

İstanbul (Doğu Hizmet Merkezi)
Adres: Şerifali Mah Kızkalesi Sok. No:18A/1 34775 Ümraniye/İstanbul
Çalışma Saatleri: 09:00 - 17:00

İstanbul (Merkez Hizmet Merkezi)
Adres: Kaptanpaşa Mah. Piyale Paşa Bulvarı Halit Ziya Türkkan Sok. No:77/A Famas Plaza Giriş kat Okmeydanı
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

İstanbul (Sultanahmet Hizmet Merkezi)
Adres: Yerebatan Cad. No: 15 Sultanahmet
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

İstanbul (Hadımköy Hizmet Merkezi)
Adres: Eski Hadımkoy Yolu, 561 Sokak No:2 Büyükçekmece/İstanbul (Tuyap Fuar Merkezi- Hadımköy Yolu Üzeri)
Çalışma Saatleri: 10:00 – 17:00

İstanbul (Taksim Hizmet Noktası)
Adres: İnönü Cad. Gümüş Apt. no:118/1A Gümüşsuyu Taksim
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

İstanbul (Bağdat Caddesi Hizmet Noktası)
Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Işık Apt No:256 Kadıköy Istanbul
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

İzmir (Hizmet Merkezi)
Adres: Üniversite caddesi No:118 - Bornova/İzmir
Çalışma Saatleri: 10:00 - 17:00

Kayseri (Hizmet Merkezi)
Adres: Osman Kavuncu Bulvari No.193 Kayseri
Çalışma Saatleri: 09:00 - 13:00
  • flexin  (18.05.16 16:35:42)
gümrük işlemini hala gerçekleştiremedikleri için bana faydası olmayacak sanırım :/ bu nasıl bir becerisizlik ya.

teşekkürler :)
  • passion rules the game  (18.05.16 16:37:33)