[]

sub-etha bozulmasi duyuruya girisinizi azaltti mi?

ben resmen gun icinde girmeyi unutuyorum. bookmarklarda sub-etha'li link vardi, basinca hata alinca girmekten vazgeciyorum 4 butona daha basmak zor geliyor.

direkt sub-etha sayfasina yonlendirseydi keske. sizde nasil durumlar?


 
No. Duyuru'dan vazgeçemem.


  • buff  (18.05.16 11:52:51) 
Ben bir iki ay öncesine kadar sadece oradan giriliyor sanıyordum. Diğer giriş şeklini öğrendikten sonra da kullanmadım. Bookmark da kullanmadığım için hayatımda çok bir şey değişmedi. Değişen şey şu, eskiden yeni sekmede açılıyordu, artık doğrudan sekmede açılıyor. Mobilde sorun olabiliyor.


  • aychovsky  (18.05.16 11:56:49) 
Sözlüğe tekrar geri dönme nedenim duyurudur. Önce sub-etha duyuru, ardından popüler başlıklara bakarım. Oturup her başlığı okumam ama burada her soruyu (abartı uzunlar hariç) okurum.


  • teknikekip  (18.05.16 12:06:41) 
ben sub-etha'yı yer imlerine ekledim şimdi iki tıkta giriyorum. 4 tık olsa bende girmezdim herhalde. gerçi 2 tık bile zor geliyorda neyse.


  • tolga asp  (18.05.16 12:07:07) 
Hayır


  • hasmetizm 2046  (18.05.16 12:19:21) 
Bende bi suredir direkt subetha sayfasına yönlendiriyor. İki tıka dustu yani.

Başka zaman olsa uğraşıp gitmem ama şu ara ciddi sardirdigim için, sınavla alsalar girecek durumdayım.
  • damdanakan  (18.05.16 12:31:11) 
Mobilde iskence asagi inip sub ethaya basip duyuruya girmek. Benim duyuruya girme sikligim belirgin bir swkilde azadi. Mobilden ugrasasim gelmiyor hic.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (18.05.16 13:03:50) 
sözlükten kendimi tamamen soyutlayarak burdan devam etmeye başladım diyebilirim bende. azaltmaz yaw neden azaltsın, yer imlerine ekle gitsin giriş yöntemini.


  • hakim oynayin dedi  (18.05.16 13:15:35) 
son 1 yıldır sözlükten daha çok duyuruda takılıyorum. ayrıca mobilden tüm cihazlarda ana ekrana uygulama gibi görünen bir bağlantı koyulabiliyor biraz kurcalarsanız bulursunuz bundan yakınan romalılara bilgi vereyim.


  • golgi aygıtı  (18.05.16 13:16:49) 
sözlüğe hiç girmiyorum, sözlük hesabımı kullanmıyorum neredeyse. hesabı kullanmamak için duyuru hesabına döndüm :)


  • fakyoras  (18.05.16 14:27:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.