Prison Break

Bunun yeni sezonu geliyormuş. Viral bir şaka falan mı acaba? Bu Wentworth denilen eleman obez olmamış mıydı?

m.facebook.com

Kendi ağzından öğren niye obez olduğunu. The Flash, Legends of Tomorrow izlemediğin belli. Adam 2 senedir gayet fit.
  • mimimi  (17.05.16 23:04:24)
Şaka falan da değil, bir iki senedir konuşuluyordu prison break. Muhtemelen kısa sürecek. 9-10 bölüm maks 3 sezon.

  • mimimi  (17.05.16 23:06:03)
Prison Break: Sequel
imdb.com

Googleda 1 snde bulacağınız şey için başlık açmayın aq. İlla gözünüze sokucaz.
  • mimimi  (17.05.16 23:19:59)
ben bir süre önce duymuştum geri dönüyor diye. tam ne kadar oldu hatırlamıyorum ancak epey oldu, unutmuştum hatta. duyuruyu okuyunca hatırladım.

ancak güzel bitmişti, hani biraz aceleye gelmişti ama fazla sıkmadan sonlandırmışlardı. bakalım yayınlarlarsa izleriz :)
  • air  (17.05.16 23:22:27)
Agustostan beri konusuluyor zTen yeni degil ki.

  • condom kurşunu  (17.05.16 23:52:47)
ohoo fragmanı bile düştü:

www.youtube.com
  • matrix  (18.05.16 20:18:21)