bayanlar size bir sorum var

tuvalete gittiniz tuvalete kör bir adam var ve gerçekten kör tepkiniz ne olurdu

Erkekler tuvaletine gitmesine yardımcı olurum.

  • pike  (17.05.16 22:22:39)
eğer kadın olsaydım çığlık atar ağzını yüzünü kırardım...

  • gkhT  (17.05.16 22:26:36)
kör mü değil mi emin olurdum www.youtube.com

  • celeron 300a  (17.05.16 22:26:48)
kafasına çantamı geçirir ve sapık diye bağırırım.

yahu, ne olabilir? yardıma ihtiyacı varsa yardım ederim, yoksa da işini bitirir çıkar. kadınlar tuvaletine girse ne olur yani?
  • of dream and drama  (17.05.16 22:26:50)
pike+1

Kör olmasa da burası kadınlar tuvaleti yanlış gelmişsiniz derdim.
  • buff  (17.05.16 22:28:15)
hacı film izlemeyi azalt biraz, etkisinde kalıyorsun baya:)

  • all girls dream  (17.05.16 22:30:06)
buff +1 pike +1

Benimle aynı kabine girmediği sürece kör veya değil orayı kullansa da bana fark etmez gerçi.
  • Lim5  (17.05.16 22:32:24)
Kibarca yanlış yerde olduğunu söylerdim

  • gadlemler  (17.05.16 22:35:35)
Erkeği bulmusum hazır, tabii ki sevisirim. Kaçar mı?

  • damdanakan  (17.05.16 22:42:13)
üstüne işerdim ^^

  • denne  (17.05.16 22:53:04)
İlk anda irkilir ve 'Ben mi yanlış geldim' diye kapıya bakarım. Sonra yapacaklarım çevrede insan olup olmamasına bağlı. Eğer kimse yoksa, hiçbir şey demem, kendim kabine girer ve çıkarım. Adam mahçup olsun ya da garip duruma düşsün istemem. Gıkımı çıkarmam anlamasın diye. Aynı şekilde, bir kabine girmişse, çevrede insanlar varsa da uyarmam. Kör veya değil, bir erkek olması rahatsız etmez beni, kabin dışında yapacağım tek şey elimi yıkamak zaten. Pisuvar diye duvara işemiyorsa, gerisi önemli değil. Çevrede insanlar varsa ve kadınlar 'Ay, erkek var' havasındalarsa ve adamı da paniklettilerse, ancak o zaman yardım ederim. Bir kriz durumu yoksa yardım etmek istemem.

  • aychovsky  (17.05.16 23:00:34 ~ 23:10:38)
kör olsa da olmasa da umursamam. gider işimi halleder çıkarım adama da hiç laf etmem.

ama eğer o gün iyi günümdeysem ve adamın gerçekten kör olduğundan eminsem onu erkekler tuvaletine falan sürüklemeye çalışmam. kadın tuvaletindeki bir kabine yönlendirmeye çalışırım (tabii tuvalette yalnızsak) ve sonra oradan ayrılırım. işi bitince kendi çıksın (ya da elbet çıkmasına yardımcı olan biri olur).
  • köstebek kurabiye  (17.05.16 23:19:11 ~ 23:20:36)
yanlış tuvalete girdiğimi sanıp önce bi kapıyı yoklardım, baktım doğru yerdeyim "yanlış girdiniz sanırım, burası kadınlar tuvaeti derdim", o sırada adamın görmediğini fark edersem doğru yere gitmesi için yardımcı olurdum. başka bir tepki verileceğini de sanmıyorum.

  • devilred  (17.05.16 23:34:17)