ekşi duyuruya giriş ne zaman düzelecek?

sub etha'ya girmeden, ya direkt duyuru üzerinden ya da yardır ile?

eksi sozluk birseyleri bozdu, duzeltmeyeceklerdir herhalde. eksiduyuru uzerinden gelince login istegi, hata verdirtiyorlar. Eksi Duyuru'daki login linkini sub-ethaya gidecek sekilde duzenledim. Bundan baska yapabilecegimiz bir sey yok su anda.

  • compumaster  (17.05.16 22:08:39)
bence başka önlemler de almanız gerek compumaster bey. o sub-etha orada fazla durmaz. yakında onu da kaldırırlar. ekşi yazarlarına tek şifre gibi bir şey verseniz, onunla giriş yapsak sözlüğü karıştırmasak artık bu işe.

  • victum  (17.05.16 22:12:49)
  • ahoy kaptan  (17.05.16 22:13:58)
@compu o halde yeni üyelik alalım? her seferinde 15 yere tıklamak (özellikle de tıklamak istemediğim sözlüğe tıklamak) koyuyor

adamlar belki de hit sayısını artırmak için böyle yaptılar?

@ahoy benim sorum niye böyle oldu değil, ne zaman düzelecek idi
  • la noix  (17.05.16 22:18:54 ~ 22:19:23)
orda zaten "bu durumu da cozmek icin sub-etha site yoneticilerine yakin zamanda yeni giris sistemini nasil kullanacaklarina dair bilgi verilecektir diye umuyorum." soyle bir kisim da var, bir ayar cekerler yani

  • ahoy kaptan  (17.05.16 22:31:05)
Compu nun yaptigi simdilik durumu kurtarmis bence,sozluge gidip,subethayi bulmaya calismaya gerek kalmamis,direk subethaya atiyor,sadece tiklamak kalmis,farketmemistim simdi baktim,gayet iyi.

  • cizgilipijama  (17.05.16 22:53:00)
duyuru para kazandırdığı zaman. zaten kazandırıyorsa da yeterince kazandırdığı zaman. o zaman da düzelmeyecek tabi, daha fazla para kazandıracak şekilde değiştirilecek.

  • icim urperiyor  (17.05.16 22:54:38)
duyuruya login su an duzelmis durumda, sozluk api vermedigi surece, eksisozluk teki subetha dan giris yapilmasi gerekir.

  • scars dont fade  (17.05.16 22:56:45)
cikis'a basmadigimiz surece sistemde kalsak olmuyor mu?

  • bir varmis bir yokmus  (17.05.16 23:02:08)
@scars zaten hep sub-etha'dan girilebiliyordu. Sorum gayet net

Cozum de net ama compu yanasmiyor. Ayni niklerle (i) uyeligi verilmesi zor olmasa gerek
  • la noix  (17.05.16 23:02:38)
@la noix, direkt duyuru uzerinden, sub ethaya girmeden sozluk nickinle giremezsiniz. bunu sadece compumaster degil, kimse duzeltemez. direkt duyuru uzerinden girmek istiyorsaniz, sadece duyuru hesabinizin nickiyle girmelisiniz.

  • scars dont fade  (17.05.16 23:05:20)
Ben de onu diyorum zaten. Bana duyuru hesabi versin, sozluk hesabiyla actigim duyurular, verdigim cevaplarla da birlestirmek zor olmaz

Sozlugu karistirmayalim diyoruz iste victum acik acik yazmis yani
  • la noix  (17.05.16 23:07:51)
la noix, o dediginiz makul evet, butun yanitlari okumamistim.

  • scars dont fade  (17.05.16 23:11:29)
Isteyene ayni nick ile [i] uyeligi veririm, ama hala herhangi bir dernege bagisi sart kosuyorum.

  • compumaster  (18.05.16 00:32:41)
@compu (es) uyelik baglantimiz olacak mi? Yani duyurularim ve cevaplarim aktarilacak mi (i) uyeligine?

  • la noix  (18.05.16 06:35:44)
evet [es] -> [i] -> [es] aktarmasini yapabilirim. ama birisi [es]
den mesaj atarsa, [i] ye gelmez o mesaj. Onun icin de [es] -> [i] aktarmasini yaptiktan sonra [es]'yi silebilirim, veya arada bakarsiniz.

  • compumaster  (18.05.16 20:09:10)