ne diyor bu stranger

arkadaşlar bir web sitem var ve şöyle bir mail gelmiş sanırsam reklam için falan yazmışlar ama işyerinde internetim garip bir şekilde translateye kapalı ekşi duyuruya açık. hayrına birisi ne dediğini söyleyebilir mi ufacık bir çeviri ricası etsem. google translate girip yapıştıramıyorum.

***************
Hi,

Revenue is generated for you every time a visitor clicks on an answer causing both ads to refresh, the ads are directly above and directly below the embed (1 question answered = 2 ads refreshed = revenue for you)

Once again our trivia embed costs you nothing. Our partners see a 200% increase in revenue on average.

I've created credentials for you.

You will receive an email with all of your log in credentials.

When do you think you can get this uploaded to your site? (its a simple copy and paste to your html) or you can use our wordpress plug in (wordpress.org)

Once up on your site I can get you slotted for these great ad campaigns, please let me know :)
*************

yok ücretli çeviririz diyen olursa da emektir kutsaldır merak ettim ne diyor:)

ziyaretçi reklamların yenilenmesini sağlayan herhangi bir cevaba her tıkladığında kazanç sağlarsın, reklamlar doğrudan cevapların üzerine ve altına yerleştirilmiştir. (1= soru cevaplandı, 2 = reklamlar yenilendi = kazanç)

gömülü olan önemsiz, gereksiz şeylerin sana maliyeti olmaz. ortaklarımız ortalamada yüzde200 bir artış bekliyor kazancında.

senin için kimlik bilgisi oluşturdum.

kimlik bilgileri ile ilgili bütün kayıtların için e-mail alacaksın.

sence ne zaman bunu siteye yükleyebilirsin? ( basit bir kopya bu, htmline yapıştırcaksın sadece) veya istersen bizim wordpress eklentimizi de kullanabilirsin.

sitene yüklediğin andan itibaren bu harika reklam kampanyaları ile ilgili sana yer açabilirim. senden haber bekliyorum.
  • t joe  (17.05.16 16:48:22)