200ml yarım yağlı süt?

selam,

sabahları yulaf ezmesi yiyorum, 200ml tam yağlı süt ile birlikte. sütü bim'den alıyorum 60 kuruşa, mis gibi.

acaba yarım yağlı süte geçsem mi diye düşündüm. sizce değer mi? bir de hayatımda hiç görmedim yarım yağlı 200ml süt, var mı göyle bir şey? fiyatı ne kadar?

bir de yarım yağlı süt sağlıklı bir şey mi ya?

ek olarak, ofiste buzdolabı yok. 500ml'lik süt alsam kapaklı, onu üç günde tüketsem, bu sırada dışarda dursa boulur mu? içersi 24 derece filan.

200 ml yarım yağlı süt pek görmedim ya yağlı ya da tamamen yağsız oluyor.
Dışarıda süt bırakılmaz bu havada. Sabah açtığını akşam bile tüketme bence. 200 ml ideal.
Bir de tam yağlı süt ve süt ürünlerinin daha sağlıklı olduğunu okumuştum, yarım yağlı ya da yağsız süt ve süt ürünlerini tavsiye etmiyorlardı ekstra çok işlem gördükleri için.
  • bir nick var benden iceri  (17.05.16 09:18:02)
onların yerine günlük süt iç. dost'un da var, bim'de bulabilirsin. ama buzdolabı yoksa biraz meşakkatli olacak.

  • ozdoganci  (17.05.16 09:21:35)
günlük süt en iyisi ama buzdolabı yok işte :( 200ml lik günlük süt varsa o da kabülüm :D

  • fakyoras  (17.05.16 09:34:00)
Sağlık açısından yarım yağlı süt, tam yağlıdan daha iyi değil.

  • arnold schwarzeneger  (17.05.16 09:47:22)
sekin 200'lük günlüğü olması lazım, ya da 330'luk, bilemedim. ama gördüm böyle ufak bir kutudaydı. bimde değil de karfur satıyor. fiyatı da ona göre ama.

  • ozdoganci  (17.05.16 11:41:41)
Pınar Ekstra Light Süt 200 ml 1.25tl
Sek Günlük Süt 200 ml 1.35 tl

DOST SÜT 200 ml 0.6 tl

dost süte devam o zaman :D
  • fakyoras  (17.05.16 12:17:26)
yarım yağlı süt içme tam yağlı iç. hatta yarım yağlı, light falan hiçbişi içme.

  • sta  (17.05.16 12:34:16)