taksiye köpekle binmek

bahsettiğim büyük bir köpek. alırlar mı bizi taksiler?

keyfine kalmış

  • neira  (17.05.16 00:08:40)
valla buyuk taksiler var duraga sorarsan adamlarin numarasini verebilir sana ben de sansima beylikduzunde denk gelip durdurup numarasini almistim. cok tuzluya geliyor yalnizn haberin olsun. standart taksiler ise almiyor kesinlikle.

  • chiper  (17.05.16 00:09:04)
yoldan çevirip değil de, durağı önceden arayarak sorun. köpek ne kadar büyük bilmiyorum ama müşteri kaçırmamak için yollayabilirler taksi

  • maq  (17.05.16 00:24:12)
kopek kucukse kucaginda tutma sarti ile alma ihtimali cok yuksek. sahsen benim kopegimi, yoldan cevirdigim taksi kucagimda tuttugum surece almisti. buyuk kopekleri ise yoldan cevirecegin taksiye bindirmen imkansiz sayilir.

  • buenos  (17.05.16 01:28:45)
bence de imkansiz. benim arabayi kopek tuyu var diye yikamam bile dedi araba kuaforu.
kopeginiz icin arabada tasima kafesi alin bence ve su anlik kiralanan araclari kullanin.
jimshorkeykiauniontown.files.wordpress.com
ya da ben araba ortusu aldim, onunla izin veriyor bulundugum yerdeki araba kiralama seyi
media.tiierisch.de
  • bir varmis bir yokmus  (17.05.16 02:00:59)
Kutudaki kedimle almamışlardı beni. Ağustos sıcağında 2km yürümüştüm, kuzum mahvolmuştu. Hırsımı alamayıp veteriner dönüşü durağa girip beddua etmiştim. Sonrasında hiç denemedim bunu kullandım;
www.istanbulpettaksi.com

  • tungur eezi  (17.05.16 11:37:41)
Benim büyüğe yakın bir köpeğim var. Tam büyük sayılmaz gerçi ama büyük köpek taşıma kutusuna sığıyor. Biz taksilere onunla biniyoruz. 3 taksiden 1'i kabul etmeyebiliyor ama kutuda olunca şansın çok yüksek.

  • dessy  (17.05.16 11:54:22)
Valla normal fiyata hiçbirisi almaz. Bu bir gerçek. Normal fiyatın x10 üstünü falan ödemeyi teklif etmeniz gerekir ancak. O da belki.

  • superyetenekliajan  (17.05.16 23:20:56)