evde kum torbası

günde 1 saat şöyle sağlam antrenman yapsam kilo vermeye falan etkisi var mı , yok normalde zaten fitim ama kollarım biraz ince göbek ve beldeki hafif yağlarda giderse zaten on numara olcak , daha önce bu tip antrenman yapmadım

İsteklerini kum torbası karşılamaz alacaksan al yine stress atarsın ama ne göbek gider ne beldeki simit yağların erir. Kolların inceyse kum torbası dövdükçe kalınlaşmaz, mutluluğu bence yanlış yerde arıyorsun :D

edit: 1 saat kum torbası dövmek de taşak ister hemde büyük olanlardan.
  • gozu acik sevisen yahudi  (16.05.16 18:43:34 ~ 18:44:05)
Tekme atarak dönersen olur tabi. Oldukça yorucu bir antrenman olur ne yaptığını biliyorsan

  • hasmetizm 2046  (16.05.16 18:46:57)
olur ama duvarlar inceyse komşular şikayet ediyor. biraz gürültülü bir antrenman şekli

  • buhebu  (16.05.16 18:49:57)
kum torbasıyla daha önce çalışmadın galiba :) 1 saat çalışabiliyorsan bence ringe çıkmalısın, o nasıl kondisyon öyle.

oldukça yorucu, eldiven şart, 5-10dk içinde kan içinde kalır ellerin. deli gibi efor sarfedersin. vurmayı bilmezsen bileklerini sakatlarsın, devamlı bileğin burkulmuş gibi ağrıyla gezersin.

tek kötü yanı evde çok zor, anlayışlı komşular lazım.
  • kimlanbu  (16.05.16 19:11:52)
Dediğin doğru olsa boksörler incecik olurdu :P

Şaka bi yana interval yapman lazım. 1 saati 3er dklık roundlar halinde çalışıp çok tempolu az tempolu serisiyle gidersen filan olabilir ama hakikaten g.t ister :/
  • lcha  (16.05.16 19:14:55)
Kadıköy'de yer altında bi yer görmüştüm, 30 kişi kum torbası yumrukluyor. Öyle bi yerlerde çalışıp, oyle başlasan teknik öğrenirsin, bi giriş olur.

  • neynep  (16.05.16 19:40:18)
Kum torbasında interval yap. Önce yavaş sonra hızlı bas sornasında 10 şınav mekik falan çek baştan başla. Şunu günde 10 defa yapsan fitleşirsin göbeğe de bacağa da etkisi var. Teknik de istemiyor çeneden düz vuracaksın sadece

Şahsen kaslı olmasam bile fit bir insanım dediğimi 10 defa yapınca yerden kalkamıyorum. Bir saat yapacaksan kolay gelsin.
  • jazzabel  (16.05.16 19:49:00)
Eğer bu antrenmanı yağsız güzel bir diyetle yaparsan kilo verirsin. Göbek , bel seçmece kilo verme yok yalnız vücudunun her tarafından verirsin kiloyu.

  • Nox  (16.05.16 22:40:16)