Çok parasızım,part time acilen nerede çalışayım?

selam gurular. 'yuh bize mi soruyorsun' diyebilirsiniz, demeyin...
Çok parasızım,mühendisim 30 yaş altıyım.
Kısa süreli nakit yevmiyeli işe ihtiyacım var. Fuarda çalışınca 1 ay sonra ödüyorlarmış.

19 mayıs tatil. dolayısıyla 19-22 mayıs arasında nereler yoğun çalışır? 4 gün köpek gibi çalışıp,pazar paramı alıp tüyebileceğim iş ne olabilir?

Thanks.

Not: sorduğum cafelerin elemana ihtiyacı yoktu. Garsonluk da yaparım ama hazır ingilizcem ve başka niteliklerimde varken maxç ne yapabilirim :( sıçtım :(

barda çalışan/çalışmış arkadaşın varsa sor ya da sordur. Hiç olmazsa kendin üç beş tane bara gidip sor. Elbet ekstra garsona ihtiyacı olan bir yer vardır.

edit. istanbuldaysan bir iki yer söyleyebilirim konuşabileceğin.
  • naberabi  (16.05.16 17:09:10 ~ 17:19:31)
Ne mühendisisin? Kısa vadeli hedefler yerine kalıcı bir iş arasan olmaz mı?

  • dissendium  (16.05.16 17:11:22)
Ya ben bunu anlamıyorum. Adam acil paraya ihtiyacım var diyor. Sonra da insanlar gelip "uzun vadeli iş baksan" diyor.

Tamam saygı duyuyorum ama anlaşılmamak bu kadar da zor olmamalı. Açık açık yazmış işte bu arkadaş buraya arzusunu.

Bir ara bir organizasyon adı vardı burada geçmişti adı.

Bir de geçen Mecidiyeköy de gördüm makette mi nerde bir yerde çalışmak için eleman arıyorlarmış.

Belki çeviri yapabilirsin ya da yabancı dilden dolayı yukarıdaki gibi çalışmak istemezsen?
  • mza  (16.05.16 17:18:12)
Uzun vadeli bakıyorum zaten,hali hazırda görüşmelerim var;baya da iyi firmalar fakat hemen sonuçlanmayacak. Ceviri yaptım fakat konuşmam yazmamdan cok daha iyi;biraz ürküyorum..

Barlara bakmak daha mantıklı belki de,öneriler için teşekkürler.
  • cccbehzatccc  (16.05.16 19:49:28)
hangi şehirde olduğunu bilsek daha faydalı olabilirdik. ne mühendisi olduğunu bilsek daha da fazla.

  • a r a m i s  (16.05.16 19:51:00)
İstanbul,endüstri müh.,sosyal biriyim,girdiğim ortama hemen alışırım,pozisitif ve samimi olduğumu söylerler :) umarım yeterlidir. Çok şirkette staj yaptım,vizyonum geniş ama bu sorunumu çözemedim bu ay :(

  • cccbehzatccc  (16.05.16 20:09:08)
üzgünüm. bursa da olsan bişeyler yapabilirdim.

  • a r a m i s  (16.05.16 20:11:27)