Zengin kız fakir erkek nasıl olur?

Kızın babası çok zengin.Kız amerikada okumuş biri.Babası vakkonun ortaklarından.Bir sürü evi arabası var.Baya zengin bi tip.Bayadır muhabbet ediyoruz.Benimle ilgili hep planlar yapiyor.O kadar zengin biri değilim.Sizce sorun olur mu ? Sizin böyle ilişkileriniz oldu mu ? Noluyor sonra ?

''Gönül işi'' olur Cenkist. Gönül işi.

  • kaymaktutmayansicaksut  (16.05.16 00:36:04)
Sosyolojik Analiz - Türk halkında zenginlik anlayışı:

- Amerika'da okuyan evlat

- Vakko

- Arabaları olmak

- Fakir birine sevdalanmak
  • Traveller  (16.05.16 00:37:46)
iyi olur, paranın gözüne 'vurursun'

gözüne olmayabilir emin olamadım #?!
  • mrvengeance  (16.05.16 00:39:22)
Olmaz.
İlerde sen komplekse girersin.
Komplekse girmiş ezik erkekten her kız soğur.
  • photo85  (16.05.16 00:40:44)
olmaz olmaz bu iş olamaz.

bi kere vizyonun dar hemşerim senin vakko'nun ortağını bulmuşsun kızıyla maddi çatışma yaşar mıyım diye buradakilere soruyorsun.

örselerler seni o ailede.
  • islergucler2  (16.05.16 00:46:49)
Çok güzel olur.

  • damdanakan  (16.05.16 00:47:06)
O kız seni nasıl buldu?

  • damdanakan  (16.05.16 00:48:07)
@damdanakan :D sdpghdsdpghspdospg seni de mi bulsun? AHAHAHA

  • mrvengeance  (16.05.16 00:50:54)
Kız seni gerçekten aşıksa, sana benzer başka birisi sadece zenginliği farkıyla gelince seni terk etmeyecekse olur. Değilse olmaz.

Bir de sen bu tarz şeyleri kafana takarsan olmaz, takmazsan ihtimal var. Bu kız bana niye bakıyor diye düşünürsen paranoyak olur, sevgisine inanmazsın.
  • noluyo yaa  (16.05.16 00:59:15)
Al beni lan! diyorum kıza. -_-

  • damdanakan  (16.05.16 01:00:20)
Malafat büyükse oluyor.

  • dissendium  (16.05.16 01:03:01)
Gönül işi olur; 700 milyonuncu gönül işi duyurusu ana sayfada açılmasıyla artık bunun altından 'Bilmiyordum' gibi bir saflık aranamaz, 'Neden ısrarla gönül işlerini anasayfaya aktarıyor bu kullanıcı ve neden sadece onun duyurularını oradan oraya taşımak için özel mesai yapıyoruz' diye gece yarısı yataklarına yatmış mod'lar olağanüstü 'Yetti be' başlıklı bir toplantı düzenlerler ve sabırları taşarak alenen duyuru altında tehdit edebilirler. Buna bağlı olarak fakir erkek ocak dışı olabilir.

Onun dışında, gerçekten zor olabilir. Kız gezmek isteyebilir doğrudan ve erkek ona para yetiştiremeyebilir. Pahalı yerlerde sürekli yemeği kaldıramayabilir. Kızın kalenderlik yapısına bağlı o, artık şansa ne denk gelirse.
  • aychovsky  (16.05.16 01:03:20)
senin problemlerin var dostum. arada bir nick değiştir

  • gokhan atestepe  (16.05.16 17:11:14)