[]

ps4 alacağım da

selamlar,

uncharted 4 de çıktı, ps4 almak şart oldu. genel olarak 1500 civarı fiyatlar var çoğu yerde ancak hepsiburada'da 1200 civarına satan birkaç mağaza gördüm. ne dersiniz buradan alınır mı? 500 gb almayı düşünüyorum, illa 1 tb gerekli mi? (çok yoğun bir şekilde kullanmam, genelde single player oyunları oynamak için kullanırım) pal ntsc vs bir şey yazmıyor burda, o açıdan sorun olur mu?

www.hepsiburada.com

ayrıca satmak isteyen temiz bir cihaz sahibi olursa da ilgilenebilirim

 
oyunlari silmeyeceksen ve guncellemerini de yapacaksan 1TB gerekli. En son uncharted 4'e 50 gb'lik yama geldi, nette adam isyan etmis.


  • evimin paspasi  (16.05.16 00:01:55) 
N11e bak. Syd falan. Konsolkulubüne bak iyi elemanlar, 2. El de satıyorlar.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (16.05.16 00:09:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.