[]

Kiralık Posta Kutusu Kullanıyor Musunuz ?

Soru başlıkta, şayet kullanıyorsanız :

1. Şahıs / şirket, hangi kimlikle kiraladınız ?
2. Ne amaçla kiraladınız ?
3. Hizmetten memnun musunuz, ihtiyacınız karşılıyor mu ?

Teşekkürler

 
evet kullanıyoruz. ptt'de posta kutusu kiraladık, iletişim adresi olarak posta kutusunun adresini veriyoruz. sebebi apartmana gelen postaların kaybolması ve elimize ulaşmaması. hizmetten çok memnunuz. senede bir kez 6-7 lira bir ücret ödüyoruz.


  • köstebek kurabiye  (16.05.16 00:11:25) 
Şirket,
Ulaşmayan evraklar, kapıya iliştirilen şurdan alınız yazıları,
Evet kesinlikle karşılıyor ,

Ayrıca not, evrak olduğu Zaman arıyorlar beni, ayrıca artık beni iyice tanımışlardı anahtar falan taşımıyorum yanımda.
  • dunyatuhaf  (16.05.16 00:18:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.