[]

yemeksepeti restoranı beni engellemiş olabilir mi?

haklarında kötü (kesinlikle hakaret içermeyen) bir yorum yapmıştım. şimdi acaba ne durumdalar diye bakayım dedim ''restoran hizmet vermemektedir'' yazıyor. beni mi engellediler? yoksa adamlar kapatıp gittiler mi?

teşekkürler.


 
hangi restoranmış söyle bakalım. ama pek sanmıyorum engelleyebileceklerini, en fazla yorumunu siler veya hiç yayınlamazlar bence.


  • in vino veritas  (15.05.16 11:54:14) 
Sabah saatleriyse daha acilmamistir.


  • condom kurşunu  (15.05.16 12:25:13) 
Ben her seferinde inatla 2-3 lira para ustunu vermeyip getirecegim deyip getirmeyen popayes kuryesini yemeksepetine yazmistim, yayinlanmadigi gibi daha once eve gelen popayes artik gelmiyor, ne zaman siparis versem iptal oluyor, ama gecenlerde bir komsu vermis siparis :((((


  • denizgonen  (15.05.16 12:53:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.