bu haber doğru mu_

www.facebook.com

  • Ufuk  (15.05.16 01:36:58)
hayir aileler camasirlarini asmis.

  • partizan  (15.05.16 02:25:54)
:) akp oyları %20 lere düştü değil mi bu haberle? cidden böyle habercilik mi olur? oradaki halktan, polisten ya da güvenlik uzmanlarından birisine de bununla ilgili soru sorulabilirdi. akpye giden oyların büyük büyük bir bölümünün o fakir halktan gittiğini biliyor bu kaynaklar.
yani şu marstaki kaya üzerinde bulunan insan fotoğrafı bile bundan çok daha gerçekçiydi.

  • 1adam  (15.05.16 02:34:09)
Hangi habere inandın da oy vermekten vazgeçtin/vazgeçtiler??

Bissürü olay oluyor. Şehid cenezesi varken düğün var akpnin oyuna bişey olmuyor, sen hala bu gerçek değildir, Akp nin oyları düşsün diye yapılıyor diyorsun.

Sana delikanlı gibi soruyorum. Göreceğin hangi gerçek haberle akpye oy vermekten vazgeçersin? Hah işte ekseri akp seçmeni senin gibi düşünüyor.

Mis gibi haber değeri taşıyan durumun resmini çekip haber yapmışlar.
  • cahs  (15.05.16 04:45:33)
@ cahs
ben şimdi burada bir partinin fanatik bir seçmeni gibi mi davrandım? (bence hayır). cidden o brandalarin fakir insanlarin bir seyleri görmemesi için, boydan boya çekilmiş olmasını sadece güvenlik tedbiri olarak algilayamamak ne kadar zor olabilir ki? al bak o facebooktaki yorumlara. birisi, sülalece chp li olmalarina rağmen o bile inanmadigini belirtmiş.
ayrica sordugun soruya yukarida belirttiğim gibi haberi elestirmek için yorum yazdım. yine de ister istemez farkli manalara gelebiyor. önemli olan parti değil, amaç için gerekli olan -araçtır- . o nedenle isim vslere takılmayalım fazla.
  • 1adam  (15.05.16 07:32:30)
sabahtan beri çarşaf ile güvenlik arasındaki bağı kurmaya çalışıyorum.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (15.05.16 09:51:20)
biraz beyni olan doğru mu yanlış mı anlar.

  • Alt4y  (15.05.16 09:54:24)