Sabancı Üniversitesi başvuru hk. (Sabancı'da okuyanlar yardım)

merhabalar,

Sabanci universitesine yuksek lisansa online basvuru yaptim. Inanilmaz yogun bir bitirme donemindeyim, belgeleri postalamak gerekiyormus. Cuma gunu de belge tesliminin son gunuymus. Cuma gunu postalayabildim belgeleri, aradim tamam dediler fakat online basvuru formunu eklemeyi unutmusum. öğrenci kaynakları birimine götürmem gerekiyormuş.

Gercekten gitmek istedigim bi okul. Bi kac hocayla gorusmustum hatta. Dedigim gibi cok yogun bir donem.

Pazartesi gidip yalvarsam, eksik belgeyi versem sizce yardimci olurlar mi? Iyi bir uniyi, iyi bir bolumu 1. bitiriyorum. Sizce etkisi olur mu?

Sabancida okuyanlar yorumlarini yazarsa sevinirim, öğrenci kaynakları birimi nasıl bir birim, yardımcı olurlar mı? simdiden tesekkurler.

rahat ol, durumunu anlat, yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Ben Boğaziçi'nde aynısını yaşadım, sıkıntı çıkarmadılar.
  • fiorentina  (14.05.16 21:44:57)
Birşey olmaz, kabul ederler. Sabah da açmıştın duyuruyu, onda da herkes bişey olmaz demişti. Çok heyecan yapma, Türkiye'de yaşıyoruz. Kimbilir kaç kere çeşitli kurumlarda deadline'dan sonra işimi halletmişimdir. Kaldı ki sabancı özel üniversite, çok iyi de olsa en sonunda parasını verip giriyorsun. Abim de Koç'ta okudu, oradan biliyorum, öğrenciyi el üstünde tutuyorlar, bir belgeyi 2 gün geç verdin diye seni reddedecek halleri yok. :)

  • ambrosia  (14.05.16 21:47:36)