Etsiz çiğ köfte için neler düşünüyorsunuz?

Bulgur pilavının ilerisinde yada gerisinde diyebilir misiniz?
Yada bulgur pilavı ile kıyaslamaz mısınız?

Edit:Peki kısır vs ile mi kıyaslarsınız? Yoksa hiç kıyaslamaz mısınız?

Kesinlikle bulgur pilavıyla kıyaslanmaz. Gideri var her türlü.

  • steve rogers  (13.05.16 17:42:25)
Bulgur pilavı ile niye kıyaslıyoruz?
Ayrıca bence artık onlara çiğ köfte denmemeli, bulgur köftesi falan denmeli. Gereksiz salçalı bulgur işte.

  • whoosie  (13.05.16 17:42:55)
güzel bi şey. bir şeyi de etsiz yiyelim, dondurmaya bile et koyacak insanlar yakında zaten.

  • nathanieltroy  (13.05.16 17:45:47)
Diyemem. Kıyaslamam.

  • Piukh  (13.05.16 17:46:17)
bulgur pilavıyla alakası yok,icinde bi ton katkı maddesi olan bisi

  • Lola90  (13.05.16 17:46:49)
Nerede yediginle ilgili, bulgur pilavi diyorsan cok kotu yapmis birileri.

Bir de cig et mantigi hic iyi degil. Tabi sagligina onem vermiyorsan o ayri.
  • Traveller  (13.05.16 17:47:21)
Salçalı bulgur. Kısır varken mis gibi o saçma şeyi neden yiyorlar merak ediyorum

  • hasmetizm 2046  (13.05.16 17:49:41)
ne kısır ne de bulgur pilavı ile benzeşiyor. kısırla hiçbir şey benzeşemez gerçi, kısır canım benim <3

  • devilred  (13.05.16 17:49:42)
Bulgur pilavı ile alakası yok tabiki. Çok geride. Bol rende domatesli, kuzu etli bulgur pilavı için çocuğumu keserim

  • hasmetizm 2046  (13.05.16 17:51:14)
Geçen gün burda onunla ilgili soru vardı.

Dışarıda satilanlarin içeriğinde koruyucu tatlandırıcı birşeyler var. Çok sağlıklı değil. Evde kendiniz katkısız yaparsanız gayet leziz. Güzel birşey bana göre tabii temelinde bulgur var. Çok abanmamak lazım.
  • nucleon  (13.05.16 17:53:16)
Ne yaptın müdür!! Şu dediklerini hem kısıra hem de bulgur pilavına hakaret sayarım. Etsiz güzel olmuyor hakkıyla yapılacak ve etli olacak. Adı üstüne "çiğ" eee et yok nasıl çiğ köfte. Olmaz o iş.

  • Dr_Stat  (13.05.16 17:54:16)
Nathanieltroy +1
Bi sey de etsiz olsun, her seyde et olmak zorunda degil.
Zaten evde yapilmisin harici cig kofte yemem, disarida satilsa da yemem.
Etsizinin olmasi iyi oluyor.
  • kuehles blondes  (13.05.16 19:36:45)
çöp. diğer saydıkların gerçek yiyecekler. etsiz yani hazır çiğ köfte(evde yapılmışsa kaliteli malzemeler ile ayrı tabii) tamamen çöp.

  • floydian  (13.05.16 19:38:28 ~ 19:39:18)
Bulgur pilavinin ilerisinde, kiyaslamam. Ama ahim sahim bir sey degil, soguk bir atistirmalik iste bana gore.
Kisirla kiyaslarim.

  • stavro  (13.05.16 20:29:25)