ps 4 alınır mı?

genel piyasası 1300 1500. Bu kadar para verilir mi sizce? hali hazırda kullanan knklar yorumlarsa sevinirim.

teşekkürler

bence verilmez, belli bir süre sonra sıkıyor. bu arada birkaç ay önce oyunlu ps4'ü 1000 e sattım. vereceğin para max 1200 tl olmalı.

  • monicapp  (13.05.16 14:36:22)
Bunu almak yerine içine oyun yüklenebilen ps3 alınsa daha mı iyi?

Ps4 oyunları 200 TL falan deniliyor?
  • amarat  (13.05.16 14:36:47)
Verdim aldım. Memnunum. Zamanında yok pek vakit ayıramıyorum ama haftada 2 gün açıp fifa gta güzel oluyor.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (13.05.16 15:04:51)
inanılmaz gereksiz bir alet. çıktığı ilk zamanlar yurtdışındaydım. vergi iadesi vs çok ucuza aldım. başta oyun yoktu vs. ama şimdi oyun var öküz gibi pahalı aq.

ana oyun olarak mesela batman arkham knight 149 lira. bir sürü dlc çıkıyor ve bunlar dahil değil. dlcleri alacak şekilde premium oack 249 lira. öeeh aq.

başka örnek. ilk çıkan oyunlardan injustice gods among us. indirim zamanı 2-3 ay önce 75 liraydı. steamde de indirim vardı aynı vakit. kaç para biliyon mu? 7,5 lira.

1500 liraya bir kasa topla. hdmi ile tv'ye bağla. 50 liraya da bir kablosuz joystick. çok daha fazla görür işini eminim.
  • ayiadam  (13.05.16 15:50:14)
oyunlar cidden pahalı yahu. ben olsam onun yerine ps3 alırım. ona daha yıllarca oyun çıkar.

  • nothing in my way  (13.05.16 15:58:09)
hocam oyunlar çok pahalı çok oyun oynamak istiyorsan alacaksın oynayacaksın hemen takasa falan gireceksin ya da satacaksın. ya da fifa nba battlefield gibi onlineı zevk veren oyunlardan alacaksın

  • gaza gelen  (13.05.16 16:20:52)
başlıkta verilen cevapları okuyunca moralim bozuldu :D ben de almayı düşünüyordum bi last of us patlatırız diye ama alanların hevesi çabuk gidiyor gibi görünüyor. yine de ben olsam alırdım eğer maddi açıdan beni sarsmayacaksa...

  • sutu seven kamyoncu  (13.05.16 16:46:58)
last of us multi mi oynuyorsun @sutuseven?

  • baharat  (13.05.16 18:07:42)
Ben alalı iki seneden fazla oluyor, haftada 2, 3 gün açıp oynuyorum. Bir daha olsa bir daha alırım. Oyunlara da 1000 lira civarı para vermişimdir toplamda. Oyunlar ilk çıktığında almak zorunda değilsin. Şu an Battlefield 4 mesela 40-50 lira civarında. Yenisi çıkacağı için eski Uncharted'ı da ucuza alabilirsin. Bu stratejiyi izlersen çok para harcamana da gerek yok.

Son olarak PS 3'e para ver diyen adamın mantığı Full HD LED alacağına CRT televizyon al, nasıl olsa onda da izlersin izleyeceğini diyebilecek adamın mantığıyla aynı. User experience bakımından çok farkı var iki konsolun. PS 3'ünü satıp PS 4 alan biri olarak söylüyorum bunu.
  • uckac  (13.05.16 18:13:13)
Psn kardeşliği oyun takası ile oyunlar ucuza gelebiliyor. Arkadaş ortamn varsa hiç durma al.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (13.05.16 19:29:06)
Naaptın lan, eylülde 1000-1100 civarındaydı. hangi ara o kadar zamlandı :(

  • noluyo yaa  (13.05.16 20:00:07)
@baharat henüz elimde bi ps4 yok. Aldığımı hayal edip çocuk gibi sevinmiştim ondan öyle yazdım:D

  • sutu seven kamyoncu  (14.05.16 09:38:43)