Meslekler ve almaları gereken ücretler

Vergi denetmeni komşumuzun senin yaptığın işe göre aldığın para çok yüksek demesi zoruma gitti keza ben onun gibi düşünmüyorum. çünkü bence firmalar getirilere oranla ücret ödemeliler, bu yüzden ben maaş sistemine bile karşıyım ama o konuda elimden şimdilik birşey gelmiyor (bkz: memur çocuğu olmak) işbu yüzden saçmalığın dik alası olan sorumuza;aklınızda ki meslek grubu(meslek dalı değil, net iş) ve alması gereken ücret tutarlarını dileyen yazarsa biz de okur ve eğleniriz.

not: geyik cevapları anlayabildiğimiz ölçüde ''cevap bu'' olarak işaretlememeye özen göstereceğiz.

deneyimli öğretmenler - 5k-6k arası ortalama.

  • freya  (13.05.16 14:07:41)
öğretmen başlangıç - 2000 tl

  • bobinhoo  (13.05.16 14:17:41)
vergi denetmeni dediğiniz adam, işletme iktisat bitirip bi halt olamadığı için torpille maliyeye girip ruşvet yemek peşinde koşan niteliksiz bir adam.

çok ciddiye almayın.

vergi denetmeni - asgari ücret.
  • babilbaligi  (13.05.16 14:25:26)
sen ne aldığını söyleseydin daha iyi olurdu.

vergi denetmeni hakkında abuk subuk konuşan arkadaşı ve vergi denetmeni olan şahsı da dikkate alma.
  • tosunpasa  (13.05.16 16:07:59)