Kimsenin sevmediği ama sizin sevdiğiniz neler var?

anketimize hoşgeldiniz.

mesela etrafınızdakiler rte'den nefret ediyor ama siz bir nedenden dolayı sempati duyuyorsunuzdur, ne biliyim herkes demet akalını sevmiyordur ama siz şarkılarının size hitap ettiğini düşünüyorsunuzdur ve seviyorsunuzdur.

Var mı böyle örnekleriniz, nelerdir bunlar ve neden dolayı seviyorsunuz?

kapalı hava, yağmur, karanlık bulutlu günler.
sıcaktan güneşten güneşli havadan nefret ediyorum. herkese enerji verir benim enerjimi çeker. yaşamak istemem o günlerde.
gerçi kişi mi sormuştunuz sadece bilemedim.

bir de yumurtanın beyazını severim, sarısını sevmem :)
  • kaputt  (13.05.16 10:56:51 ~ 10:57:16)
spoiler yemek. kimse sevmez ama ben özellikle okurum-_-

  • rayde  (13.05.16 10:57:06)
spoiler yemeyi bende seviyorum :)

  • aslmtn  (13.05.16 11:00:07)
Spoiler'ı ben de seviyorum. Hatta bir şey izlemeden önce özellikle açıp okuyorum ne yazılmış neler olmuş diye. Bunu filmi izlemeden önce kitabını okumak gibi de düşünebiliriz. Spoiler mevzusunu namus meselesi haline getirmek kadar büyük aptallık görmedim ben.

  • angelus  (13.05.16 11:00:15)
Spoiler + 1
Karakterleri öğrenir öğrenmez kitabın sonunu okur, filmlerin sonuna bakarım.

  • aychovsky  (13.05.16 11:00:58)
justin bieber niye sevilmiyo mesela onu anlamadım 1 2 sarkısını dinledim nefret edilecek bir sey yok

  • neira  (13.05.16 11:02:26)
spoiler şahane bi'şey ya, +1.
hazırlıklı olmayı ve sürecin nasıl işleyeceği hakkında fikir yürütmeyi seviyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (13.05.16 11:04:56)
kendim varım. gıcık oluyolar bana ama ben çok seviyorum kendimi.

  • fanila  (13.05.16 11:05:28)
Soğuk duş, deniz. Bulaşık yıkamak. Bulaşık yıkamayı sahiden cok seviyorum :(

  • shadowcat  (13.05.16 11:07:42)
bulaşık +1 ve ütü. terapi gibi geliyor bana.
bi de suşi var, çevremde seven tek kişi benim :s

  • in vino veritas  (13.05.16 11:08:48)
@kaputt +1

yaz, güneşli hava, sıcak ruhumu daraltıyor. kapalı hava iyidir.
  • spadram  (13.05.16 11:15:53)
ütü +1, o kırışıklıkların düzelmesi, kumaşın dümdüz, yumuşacık, sıcacık olması; anlayamazsınız...

  • baba jo  (13.05.16 11:17:42)
ben tersi bi örnek vereceğim. bu konuda çok doluyum. herkes tarkanın sanat müziği yorumuna bayılıyor. benimse içim bayılıyor. koşa koşa herkes cdsini falan aldı. şirkette bile çalıyor amk.

bu kadar duygusuz mu söylenir. muazzez ersoy bile daha iyi lan resmen.

oh. rahatladım.
  • hushhush  (13.05.16 11:17:54)
uzun otobüs yolculukları

  • sadegazoz  (13.05.16 11:20:05)
kitapların sonunu okumak.
kasvetli havalar, bayılırım. kar-kış, soğuk.

bir de liveleak videoları :/
  • nice tnetennba  (13.05.16 11:20:53)
spoiler +1

bu durumda spoiler yemek "kimsenin sevmediği ama sizin sevdiğiniz" kategorisine girmiyor. herkes seviyomuş ya la
  • animalman  (13.05.16 11:34:41)
inşaat işçisi, kağıt toplayıcısı, kamyon şoförü gibi meslekleri icra eden BAZI genç adamları çok seksi buluyorum. bildiğin yakışıklı oluyorlar falan. bunu sosyal hayatımda saklamak zorunda kalmak da çok can sıkıcı.

  • nathanieltroy  (13.05.16 11:37:00)
@hushhush benzeri serdar ortaç için geçerli bende, bir ara serdar ortaç'a çok yükleniyorlardı, ben de sebepsiz yere adamı savunma ihtiyacı hissetmiştim.

  • notinhere  (13.05.16 11:47:56)
Tek basina cikip gezmek. Etrefimdakiler pek sevmiyor ama ben severim. Arkadaslarla gezmeyi de severim ama.

Bayat cay. Taze cayi hic sevmem, cayi agiz tadiyla icebilmem icin cok beklemis olmasi lazim. Bayat olmali.

Patlama, alev topu gibi seyler. Alevler ne kadar buyukse o kadar haz aliyorum izlemekten. Patlama da ne kadar siddetliyse o kadar haz veriyor icten ice.

Kurumus ekmek.

Bir de aklima geldi, her kebapciya gidisimiz de ben ciger sis yerken istisnasiz her seferinde "oyyk nasil yiyorsun su cigeri yahu.." diyor. Bir dahaki gidisimizde uzun namlulu silahla gidip, eger ayni seyi soylerse vuracagim:)
  • stavro  (13.05.16 11:55:45)
Allah

  • eksimeksi  (13.05.16 12:46:07)
- Ispanak, pırasa, brokoli, avokado hepsini de çok seviyorum her gün yesem sıkılmam.
- Lunaparktaki oyuncaklar, nedense yakın arkadaşlarım, ailem hepsi de korkuyor oyuncaklara binmekten, anca dönme dolap, çarpışan araba filan, çok üzülüyorum gerçekten.
- Yeni sezonu başlayan dizileri tüm sezon bitene kadar izlemeyip bekletmeyi seviyorum, daha heyecanlı oluyor böyle izlemek.
- Sonradan aklıma geldi bir de lisedeki en yakın arkadaşım, kızdan herkes nefret eder, ben seviyorum.
  • elikası  (13.05.16 12:58:25 ~ 12:59:31)
Sütlü çay.

  • malwethiel  (13.05.16 13:10:09)
uzun otobüs yolculuğu +1
tırt yiyecekler, pamuk şeker falan
polar pijama
heidi klum :)
  • freya  (13.05.16 13:10:44)
bayatlamış yumuşamış püskevit
eski evler, yıkık dökük mahalleler
diyalogdan ibaret bayık filimler
ütü +1
uzun otobüs yolculuğu +1
  • kül  (13.05.16 13:34:46)
spoiler
ali ağaoğlu
acun ılıcalı :(
  • sta  (13.05.16 13:48:11)
yumurtanin beyazini sarisindan daha cok sevmek +1
bol diyaloglu bayik filmler +1
enginar, kereviz gibi sevilmeyen sebzelere bayilirim
konya sekeri
guneste kalip ici asiri isinmis arabanin sicakligi (cok sacma)
  • saçdemeti  (13.05.16 14:10:10)